STSL 18/19 H:30 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fb beraberligi kurtarsa bile 34.
bursa alirsa 32
erzurum alirsa 31

hic mantiksiz degil, ek olarak göztepe ölüm kalim savasi verecek, bir sekilde aldigi vakit puani 30

fener bu durumlar olursa kesin düser demedi demeyin, o anki piskolojileri, daginiklik, düsme korkusu, o anki baski rakiplerine karsi bas edemez zira rakipleri o piskolojiyi bir cok kez yasadigi icin kolay atlatacaklar...

Son düzenleme:
Süper Lig'in 30. haftasında oynanacak Fenerbahçe - Trabzonspor maçının hakemi Cüneyt Çakır oldu. Çakır'ın 3 sene sonra Kanarya'nın iç saha maçına, 4 sene sonra da Fırtına'nın bir maçına atanması dikkat çekti

Cucu 4 senedir Trabzon'un macini yonetmiyormus harbiden.

a8ecf35f63dd0e5af09e2c191be62a4d.jpg

Bu maçta statta olacağım, arkadaşın kardeşi ceza yemiş beleşe maça gideceğiz:) . Bakalım şunların tribün psikolojileri ne halde

sanırım 2012de antalyaspor son hafta düşmeme maçında kadıköye çıkmış yenilmesine rağmen samsun da kaybedince düşmemişti

bu sefer fener antalya maçına o şekilde çıkacak ve bakalım ne olacak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fenerbahçe yenemez, Trabzonspor yener ama hakem ve VAR izin vermez, dolayısıyla bu maç 256 gün boyunca oynansa da berabere bitecek.

Fenerbahçe yenemez, Trabzonspor yener ama hakem ve VAR izin vermez, dolayısıyla bu maç 256 gün boyunca oynansa da berabere bitecek.
Ben olmadık bi penaltı ve kırmızıyla fb yener diye düşünüyorum. Beraberlik falan çok zor bence. Hakem adam gibi yönetirse zaten Ts döşer geçer. Öyle bi sonuçla beraber erzurna falan kimse kalmaz ortalıkta büyük kaosa girer fb. İşte o yüzden ben maçı fbye vereceklerini düşünüyorum

Ben olmadık bi penaltı ve kırmızıyla fb yener diye düşünüyorum. Beraberlik falan çok zor bence. Hakem adam gibi yönetirse zaten Ts döşer geçer. Öyle bi sonuçla beraber erzurna falan kimse kalmaz ortalıkta büyük kaosa girer fb. İşte o yüzden ben maçı fbye vereceklerini düşünüyorum

Ben de hakem yardımıyla da olsa Fenerbahçe'nin en fazla beraberlik alabileceğini düşünüyorum, çok kötü takım ama içeride hakem ve seyirci pisliği yaparak maçı gerip kitliyorlar, TS yenemese de yenilmez.

Bol kartlı sakatlı tekmekli yumruklu rezil bir maç olsun 2 taraf için.

Üst Alt