STSL 18/19 H:32 | Başakşehir 2-1 Ankaragücü | MS | 12 Mayıs - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:32 | Başakşehir 2-1 Ankaragücü | MS | 12 Mayıs

Beraberlik yetmiyor onlara, maci kilitleyip bir gol atip ustune yatmak isteyeceklerdir, erken gol bulursak seyreyle neler oluyor
Bizim deplasmanda puan kaybı ihtimalimiz hep var..beeabere kalıp umutlarını son maca taşıyacaklar .zaten kimi yenmek zorundaydılar puan kaybettiler..beraberliğe oynayıp hep puan aldılar..geçen senede beraberliğe oynayıp kilitlediler..marianonun süper fuzeyle açmıştık..yine beraberliğe oynamaları olası .en azından son maç deplasmanda zorlandığımız biliyorlar..

b6edcef16ea626f14402f5d6e05f9bc8.jpg

Sokun..
-gözüne

@Emir Konya nin ne hissettigi onemli ahbap

Sen etiketlemesen olaydan haberim bile olmayacaktı. Durup dururken mübarek ayda hiçbir şey yapmayarak küfür yedim ya daha ne diyeyim.

Başakşehir ile puanımız aynı olursa kim şampiyon olur diye soru sordu bende +8 averajla biz şampiyon oluruz dedim.

Sonra farkettim ki aynı mesajı 2 kere alıntılamışım bu yüzden kendim edit yazdım. Edit yazısını görünce küfür ettiğimi sanmış.

Ben bu forumda 9 yıldan beri tek bir kişiye ne hakaret ne de küfür ettim. 9 yıldan beri tek bir ceza bile almadım.

Sen etiketlemesen olaydan haberim bile olmayacaktı. Durup dururken mübarek ayda hiçbir şey yapmayarak küfür yedim ya daha ne diyeyim.

Başakşehir ile puanımız aynı olursa kim şampiyon olur diye soru sordu bende +8 averajla biz şampiyon oluruz dedim.

Sonra farkettim ki aynı mesajı 2 kere alıntılamışım bu yüzden kendim edit yazdım. Edit yazısını görünce küfür ettiğimi sanmış.

Ben bu forumda 9 yıldan beri tek bir kişiye ne hakaret ne de küfür ettim. 9 yıldan beri tek bir ceza bile almadım.

Yilin forum olayi adayim

caicaranin pintoya son dkda yaptigi trt sporda ozette yer almis sasirdim. bein spor sitesindeki ozette gormemistim demek eklediler

Üst Alt