STSL 18/19 H:32 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 11 Mayıs - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sabah uyanıp yatak keyfi yaparken dünkü maçlarla ilgili yorum okumak adına foruma geliyorum ve Serkan Şafak’ın insanlara karşı saldırgan üslubuna maruz kalıyorum. Sal şu forumu!

Ayrıca “patlatma mı değil; patlatmamı” , “istermisin değil; ister misin” , “otobus değil; otobüs” , “zurna değil; serkan” olacak!
Güldürdün beni Mahir

SON DAKİKA |

Rizespor’dan açıklama: Galatasaray maçının tekrar oynanması için TFF’ye başvuracağız. Kural hatası olduğu bellidir. (Radyospor)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

6dc71d733e4ee1ee82332fc79655699d.gif

Sanırım Rize camiası maçı yönetti ve hakemin penaltı kararını hangi noktada verdiğini falan net biliyor. Kuralları koyup karar alanlar da kendileri olduğu için kural hatasının net belli olduğunu söylüyorlar.

Kural hatası dedikleri penaltının tekrarlanmaması olabilir bunada bu malların itiraz etme hakkı yok çünkü bu durum bizim adımıza bir hata.

Cok canin yaniyor di mi kuş kardes ?

Bjk ilk macta erene 2 penalti verilmezken iyimiydi ?

2 fb macinda hakem ilk macta penalti uydururken, 2. Fb macinda feghouliue yapilan cifte faul ile fb 1 puan alir ve biz de toplamda 2 fb macinda 4 puanimiz calinirken mutlumuydun ?

Ve ilk rize macinda yine ali palabiyik denen tetikci linnese yapilan net penaltiyi vermezken hayat guzeldi di mi ?

pozisyonun kırmızı olmadığına senin de katıldığını belirtmek için 2 cümle yeterliydi bu kadar uzun uzun boş yapmana gerek yoktu

Üst Alt