STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Keşke gelebilseydi küçük enişte. Geçen sene Emre de Arda da ekstra motivasyon sağlamıştı taraftara. Neyse İrfan Can var, o sağlar herhalde gerekli antipatiyi. :D

akhisar maçına kadar bu konunu kitlenmesi gerekiyor.

forumdaki tüm arkadaşların evrenden aldığı enerjiyi, akhisar maçına vermeleri daha faydalı olur.

lütfen zihninizdeki kötü düşüncelerden arının. ramazanda olduğumuz için zorlanacağınızı sanmıyorum.

Başakşehir'in son 10 maçlarına bakıyorum Emre'nin oynamadığı bir maç bulamadım yav. Adam Başakşehir'in en kilit oyuncularından biri. Oynayamayacak olması iyi oldu. Bir diğer yaşıtı Gökhan İnler'i izleriz yerine artık. Arda Turan da oynamaz. Büyük olasılıkla maça böyle çıkarlar.

Günok
Caicara Serdar Mahmut Clichy
Gökhan İnler
Visca İrfan Mossoro Elia
Robinho​

Sırada sen varsın

D6lQuBBW0AAVKOe.jpg

Hayırlısıyla öyle böyle şu maçı alıp sezonu zirvede bitirelim. Yalnız bugün kupa maçındaki topu oynarsak büyük şok yaşarız. Başakşehir iyi değil ama şu Akhisar gibi de yoktan pozisyon verip kendi kalesine gol attıracak kadar aptal değiller. İşin doğrusu lig, takımlar o kadar kötü ki bana göre hiçbir takım şampiyonluk filan hak etmiyor. Daha önce de söyledim biz olmayacaksak uyuz olmama rağmen Beşiktaş olsun diye. Galatasaray o yolda giderken aklımda pek tabii ki hiç soru işareti yok ama bu kafada gidersek bu kupayı alan takım da seneye şamar oğlanı olmaya gidecek Şampiyonlar Ligi'ne. O yüzden dediğim gibi bir şekilde bu maçı alıp ertesi gün yeni sezonun planlarını yapmaya başlamak lazım. Taraftar bu maçı bir Avrupa finali gibi görüp Strasbourg-Leeds havası yaratmalı Arena'da. Başakşehirliler topla oynarken ayakları titremeli. İnşallah Luyindama-Marcao da bugünkü gibi baştan savma top oynayıp yoktan sıkıntı çıkarmazlar. Onun dışında çıkacak 11, oynanacak top aşağı yukarı belli. Allah yardımcımız olsun, her anlamda.

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Linnes
Fernando Donk
Feghouli Belhanda Onyekuru
Diagne

Mitro sakat, Ndiaye tribün. Nagatomo kulübe. Linnes'in kesilmesi haksizlik ama artik. Mariano ic sahada son bir kez top oynayip gidebilir.​

Bu maçtan sonra tırsmaya başladım adamlar o kadar ağladı ki dört bir yandan bu maçta net penaltımızı bile vermeyecekler gibi geliyor.. Cüneyt olur muhtemelen o da sever böyle ego kasmayı gereksiz bir tavır alacaktır bize karşı..

Üst Alt