STSL 18/19 H:4 | Fenerbahçe 2-3 Kayserispor | MS | 1 Eylül - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Köklü değişimler acılı olur. Bunun bedelini ödeyecekler. Ya sabır gösterecekler yada iki hafta sonra tekrar Aykut u getrip başa saracaklar. Başka çareleri yok. Gerçi bu kadroya kim gelirse gelsin çok zor.

Millet zannediyor ki gençleri alınca adamlar çatır çatır oynayacak bir anda herşey olacak falan:/ Sabrederlerse uzun süre düzlüğe çıkarlar belki bunu bilemeyiz ama hiç sanmıyorum. Taraftar baskısı falan derken yine her zamanki gibi günü kurtarma peşine düşüp paso başa sararlar.

Millet zannediyor ki gençleri alınca adamlar çatır çatır oynayacak bir anda herşey olacak falan:/ Sabrederlerse uzun süre düzlüğe çıkarlar belki bunu bilemeyiz ama hiç sanmıyorum. Taraftar baskısı falan derken yine her zamanki gibi günü kurtarma peşine düşüp paso başa sararlar.
genç dedikleri de bilmediğimiz ferdi
barış
reyes
frey

Arada bir kaç maç alsalar da istifalar gelmese hemen sezon başında

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eziklerin önünde bitirme ihtimalimiz şuanda bile yüzde 100.Adamlar şu fikstürde havluyu atar sen hala önü arkası diyosun
belli olmuyor, geçen senede 8 puan fark atmıştık, bir anda dibimize geldiler ilk yarıda başak-trabzon maçlarından sonra. Eren sakatlansa kanattan bozma Sinan'ı ya da muğdat'ı izleyecez forvette. pamuk ipliğine bağlı oluyor ama evimizde yine 15 galibiyet falan alır her türlü önlerinde bitiririz bence de

belli olmuyor, geçen senede 8 puan fark atmıştık, bir anda dibimize geldiler ilk yarıda başak-trabzon maçlarından sonra. Eren sakatlansa kanattan bozma Sinan'ı ya da muğdat'ı izleyecez forvette. pamuk ipliğine bağlı oluyor ama evimizde yine 15 galibiyet falan alır her türlü önlerinde bitiririz bence de
arenada korkak tudor yüzünden berabere kalmamız tüm rüzgarı tersine cevirmişti ama
fatih hocayla cok rahat vururz bunlara arenada.

Kayseri fbyi bozuk para gibi harcayacaktir

images

Geçen seneyle bu sene arasında büyük farklar var.Şu adamların kadrosuna ve oynadıklarına bakınca 10 puan farkı kapatacak bir durum görebiliyor musun?Aykutla at üstüne yatı 10 numara oynuyorlardı geçen sene.Bu takımla onu yapsınlar bakalım pestil olmuyolar mı.10.haftaya kadar yani bizimle olan maçlarına kadar minimum 12-13 puan fark olur bugün kazanırsak.Yendik mi zaten tekmeyi yerler ki Fatih Terim varken üstlerinden geçeriz.Tudor gibi aptallık yapmaz hocamız.Tekme vurulacaksa vurur

arenada korkak tudor yüzünden berabere kalmamız tüm rüzgarı tersine cevirmişti ama
fatih hocayla cok rahat vururz bunlara arenada.
İnşallah öyle olur. bunları geçelim de ben şampiyonluk dışında hiç bir şey düşünemiyorum. tinercilerin şampiyonluğu bile kahreder beni. Dünyadaki en itici en şuursuz topluluk. Bizim takıma inanıyorum alacağız yine ligi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt