STSL 18/19 H:4 | Trabzonspor 4-0 Galatasaray | MS | 1 Eylül - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzonun şu mactan zerre zevk aldıgını düsünmüyorum
Rakip karsılık verirse zevk alırsın dalga gecersin bu her yerde böyledir. O kadar üzülerek söylüyorum ki o kadar acınası durumdayız ki 3-0 dan sonra fark olmasın diye ataga cıkmıyoruz.

Beyler bugunku durumun forvetle falan alakasi yok bugun baska bisey var.

Resmen oynamiyorlar. Hoca eli dasaginda mac izliyo. Muslera zaman geciriyor. Acik acik hepsi yonetimi protesto ediyor. Yoksa ben bir aciklama falan getiremiyorum bu duruma

Alt tarafı 1 mağlubiyet.Ne ilk ne de son.Geçen sene de yenildik ama şampiyon biz olduk.
Bu hamsiler babayı aldı
Bu kadar ağlamak Galatasaraylılara yakışmıyor
Silkelenin vede kendinize gelin

Başka Galatasaray yok

Değişiklikler neden 50 de 60da yapılmadı 5dkda mucizemi bekliyo hoca. Zaten 3 0 yeniksin al riski en fazla 5 olurdu

Geçtiğimiz üç hafta oynadığımız hiç bir maç bu kadar kötü sinyaller vermedi. Fatih Terim'in transfer yapılmadığı için bir moral bozukluğu olduğu belli. Maç sonu tansiyonu yükseltecek açıklamalar bekliyorum.

Ne boş yorumlar yahu. Neyse size iyi civcivlikler. Modlarda gelene sayiyor,giden sayıyor. Neyse çağ değişti. Eleştirmek küfür etmek olmuş. Hadi size Tudor,dursun,Hamza,mancini, prendelli keser...

Üst Alt