İbrahim Anıl

Parçalı Üye
bence donk oynamalı artık maicon yerine artık, maicon çok ağır abi öyle böyle değil yani...

Hasan Soysal

Tecrübeli Üye
Onyekuru
Garry Emre Feghouli
Ndiaye Fernando
Yuto Donk Serdar Mariano
Muslera

Eren'e hiç güvenmiyorum. Henüz ligin de başındayken Onyekuru'yu ya da Emre ileri uçta denemeliyiz.

Oğuzhan Önal

Tecrübeli Üye
Arkadaşlar konuyla alakası yok ama ilginç birşey geldi başıma. İnternet faturasını maaş hesabımdan internet üzerinden ödüyorum. neyse yine aynı şekilde ödeyecekken bir anda ödenmemiş faturanız bulunmamaktadır dedi. ben hesabımdan parayı çekti zannettim ama hesap hareketlerinde baktığımda çekilen para olmadığını gördüm internet hizmeti aldığım kurumun sitesine girdiğimde 14.09.2018 tarihinde ödenmiş gözüküyor. bankanın çağrı merkezini aradım aynı durumu anlattığımda oda eğer hsabınızdan işlem yapılsaydı görürdük diyo ben işlem yapana kadar ödenmeyen fatura bir anda nasıl hesabımdan para çıkmadan ödendi hala anlamadım başına böyle birşey gelen arkadaşlar varsa açıklasın lütfen

Son düzenleme:

Oğuzhan Önal

Tecrübeli Üye
Arkadaşlar konuyla alakası yok ama ilginç birşey geldi başıma. İnternet faturasını maaş hesabımdan internet üzerinden ödüyorum. neyse yine aynı şekilde ödeyecekken bir anda ödenmemiş faturanız bulunmamaktadır dedi. ben hesabımdan parayı çekti zannettim ama hesap hareketlerinde baktığımda çekilen para olmadığını gördüm internet hizmeti aldığım kurumun sitesine girdiğimde 14.09.2018 tarihinde ödenmiş gözüküyor. bankanın çağrı merkezini aradım aynı durumu anlattığımda oda eğer hsabınızdan işlem yapılsaydı görürdük diyo ben işlem yapana kadar ödenmeyen fatura bir anda nasıl hesabımdan para çıkmadan ödendi hala anlamadım başına böyle birşey gelen arkadaşlar varsa açıklasın lütfen

Son düzenleme:

Seçkin HASSELİ

Aslan Üye
Puan kaybı yaşamamak lazım, her maç kendi özelinde değerli rotasyon vs hatası yapmamak lazım skoru alırsan alır dinlendirirsin inşallah böyle bir hataya düşmeyiz.

Oktay Sönmezoğlu

Kırmızı Üye
Donk kasımpaşada stoper oynarken çok gol yemiş kasımpaşa diyorlardı? orta saha esas yeri değil mi?

Oktay Sönmezoğlu

Kırmızı Üye
Donk kasımpaşada stoper oynarken çok gol yemiş kasımpaşa diyorlardı? orta saha esas yeri değil mi?

Yiğit Karagöz

10 Numara!
Parçalı forma varsa 3 puan var içerde. Rahat olun. Golü rodrigues ve onyekuru atacak.

Üst Alt