STSL 18/19 H:6 | Akhisarspor 3-0 Galatasaray | MS | 23 Eylül - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hayatimda emre gibi vitaminsiz topcu görmedim üflesen düsüyor eziliyor ayiptir be

Sinan guemuesi her mac ilk 11 oynatan zihniyetin ben ta ...

Mariano artik iyice trash olmzs s*imden asaga kasimpasa oynuyor artik rezalet bile degil su aralar

Musleranin senede 2 3macda yaptigi komedilere alistik zaten

Komik fikra ama donk her türlü 11 de olmali

Artik iyice inandim arenadaki maclari taraftar aliyor oyuncular alsa her mac deplasmanda fark yiyip ezilmez böyle

Terim babamiz mabamiz dedik eyvallah da artik kabak tadi verneye basladi oyuncu tercihleri

Tek kelime ile rezalet

SM-G950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu oyun tarzında ısrar etmek anlamsız. Deplasmanda baskın ve paslı oyun sonuç vermiyor işte. Hızlı top kapıp, hızlı atak yapmayı denemeliyiz. Eldeki hücum oyuncuları bunu oynamaya müsait.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fatih hoca kadro konusunda hata yapıyo ama aynı zamnda bi o kadar da şansız.trabzon macında olan bireysel hatalar,bu macta musleranın beklenmedik hataları elini kolunu baglıyo ne yazıkki.ha biraz erken müdahale etseydi sinan konusunda vs hersey değişebilirdi.ama futbol böyle.inada baglayınca bazen ya kazanıyosun ya da kaybediyosun.

hocanın ozana güvenmesi,sinan için ettiği laf bişeylerin değişeceginin göstergesi.hatalar,kadro vs son hayırlı maglubiyet oldu galiba.bundan sonra hatalarda ısrar etmek takımı yangına sürükler.kimse de ısrar etmek istemez artık herhalde. baska da diyecek bişey yok bu maç için.ilkyarı 2-0 olsa,ya da 1-0 ken mustafa yumlu atılsa baska şeyler konusabilirdik.unutun gitsin

Hadi kaybetmeyi gectim her yenildigin deplasman macta bir tane pozisyomun olmaz mi aga?? 2 degil 1 sacede...hadi kaybettin 1:0 2:1 degil direk fark yiyorsun agzi kokmus takimlardan

Zaten taktik maktik yok disarda ilk 25 30 dk tüm.enerji yi harcayip isi bitirmek lazim yoksa puan kaybi ve fark garanti oluyor

Her deplasman sonrasi huzurumuzu kaciriyorsunuz önümüzdeki 3 4 günün icine siciyorsunuz ruhsuz milyonluk esekler!

SM-G950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kimse kendini kandırmasın

bu takımın gücü bu kadar işte NET

Evimizde bile her maç zorlanıyoruz

Daha neyi tartışıyoruz ki

Bir türlü bunu anlatamadık. Tudor döneminde de kadromuz çok abartılıyordu. UEFA kupası kadrosuyla kıyaslayanlar mı dersin, bu kadro daha iyi diyenler mi dersin... Ndiaye, Nagatomo, Muslera ve Garry dışında şu oyuncu banko oynamalı diyemiyorum.

Uyuyamadim.

Perşembe günü Krasnodar isimli bir takımla maç yaptılar. 0-1 kaybettiler. Üç gün sonra aşırı yorgun şekilde bizim maça çıktılar 3-0 kazandılar.

Ligde 5 maçta 2b 3m almışlar, ilk galibiyetleri olduk güler misin ağlar mısın?

VALLA 100 YILDIR ÇÖZÜLEMEYEN MATEMATİK SORUSU GİBİ YARINKİ KUSLARIN MACINI GÜLE OYNAYA SEYREDECEKTİK NASİP DEGİLMİSS..

Problem, saha ici dagilim.

Her topu kaybettigimizde adamlar eksik yakaliyor, demekki bazi seyleri yanlis yapiyoruz, ve oyuncularimiz geri gelemiyor.

VALLA 100 YILDIR ÇÖZÜLEMEYEN MATEMATİK SORUSU GİBİ YARINKİ KUSLARIN MACINI GÜLE OYNAYA SEYREDECEKTİK NASİP DEGİLMİSS..
Problem, saha ici dagilim.

Her topu kaybettigimizde adamlar eksik yakaliyor, demekki bazi seyleri yanlis yapiyoruz, ve oyuncularimiz geri gelemiyor.

Deplasmanlarda kapanmak yerine futbolcularımız çok öne çıkıyor. Kontra atak futbolu uygulayacak kadro ama herkes önde.

Deplasmanlarda kapanmak yerine futbolcularımız çok öne çıkıyor. Kontra atak futbolu uygulayacak kadro ama herkes önde.
Problem teknik heyette, deplasmanda oyle kafana gore 2stoper arkada herkes ileride mantigi ile cikamazsin.

Teknik heyet birseyler yapmasi lazim.

Herkes ileri gidiyor kimse geri gelemiyor.

Fiziksel ve taktiksel olarak eksideyiz.

Problem teknik heyette, deplasmanda oyle kafana gore 2stoper arkada herkes ileride mantigi ile cikamazsin.

Teknik heyet birseyler yapmasi lazim.

Herkes ileri gidiyor kimse geri gelemiyor.

Fiziksel ve taktiksel olarak eksideyiz.

Bir de adamların as forvetleri cezalıydı. Ona rağmen tek kanat oyuncusu yorgun olmasına karşın bizi haşat etti. Aynısı Trabzonspor karşısında da oldu. Yeni yabancı sınırıyla Anadolu takımlarında kanatlarda vasat tiplerin oynadığı dönem geride kaldı. Fatih Terim'in bunu kabullenmesi gerekiyor. Çok kolay adam eksilten, bekleri oyundan düşürüp stoperleri hataya sürükleyen kanat oyuncusu çok.

Deplasmanlarda iki maçta 7 gol yemek çok ağır.

Tudor üçlü oynatıyor diye kızıyorduk. Terim ikili oynatıyor nerdeyse.

Üst Alt