STSL 18/19 H:7 | Galatasaray 1-0 Erzurumspor | MS | 28 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1537725697974.png

1537725703638.png 1537725708978.png 1537725775063.png

1537725979201.png

Süper Lig 2018/19 Lefter Küçükandonyadis Sezonu 7. Hafta
Galatasaray - Erzurumspor
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu
28 Eylül 2018
20:00

Kazanıp Porto deplasmanına turistik gezi düzenleriz. Farkımızı yiyip döneriz.

Dönüşte de Antalya deplasmanında yeni bir fark yemeye hazırlanırız artık.

Statta yerimi alacağım. Deplasmandaki kayıplarımız iç saha oyunumuzu etkilememeli. Geçen sene de bu tarz mağlubiyetler aldık deplasmanda ama en sonunda gülen taraf biz olduk. TT Arena gibi bir silahımız var. Gelen rakiplerin ayakları titriyor tribünleri görünce.

1) Takıma tam gaz destek olmaya devam edelim.
2) Futbolcularımızı kesinlikle yuhalamayalım.
3) Maça 90 dk konsantre olalım. Atak yediğimiz zaman susmayalım.

Devre arası eksiklerimizin giderileceğini düşünüyorum kesinlikle. Takımımızın yanında olalım.

5-0

13' Batı Alt Tribünü
38' Kuzey Kale Arkası
54' Doğu üst Tribünü
79' Batı Üst Tribünü
87' Güney Kale Arkası

Gereksiz maç. 14 deplasman var sanırım ee en az 6 mağlubiyet görünüyor yani evde 292726 atsak ne olur ki

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Geçen sene 7 mağlubiyetle rekor kırmıştık.7 mağlubiyetle şampiyon olan yoktu.Bu sene daha şimdiden 2 oldu.İçeride 17/17 yapamazsak şampiyonluk yine zor olacak.

Eğer akıllı davranırsa bu sene en büyük şans Başakşehir'in olacak gibi.Geçen seneye göre daha iyi oynuyorlar.

Geçen sene 7 mağlubiyetle rekor kırmıştık.7 mağlubiyetle şampiyon olan yoktu.Bu sene daha şimdiden 2 oldu.İçeride 17/17 yapamazsak şampiyonluk yine zor olacak.

Eğer akıllı davranırsa bu sene en büyük şans Başakşehir'in olacak gibi.Geçen seneye göre daha iyi oynuyorlar.
Kardeş bizde yönetim yoook . Üstüne Hoca da garip şeyler yapıyor ne bileyim ya zevkimin içine ettiler . 2015ten beri başkan kalitesi git gide düşüyor. Yarın cengiz denen ağlaktan daha beteri gelirse sasirmam çünkü herkes başkan oluyor . Gomis en azından böyle maçlarda kilidi açıyordu şimdi dakika 55 oyuna giren adam eren . Alllah belâlarını versin , bile bile ölüme gittik . Fb , bjk , başak berbat ama bizde de yönetim yok . Şu an başkan Terim , hem hoca hem başkanlık yapınca böyle garip işlere girmeye başladı. Onda da suç yok, ha ben basında olayım ha da cengiz ; ikimizin de sözünü takmaz

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O değilde, bu maçtan sonra arka arkaya 2 deplasman oynayacak bu takım (porto->antalya).

Tek deplasmanı kaldıramaz iken 2 deplasman ağır tramvaya sepeb olabilir.

Üst Alt