STSL 18/19 H:8 | Fenerbahçe 0-0 Başakşehir | MS | 7 Ekim - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:8 | Fenerbahçe 0-0 Başakşehir | MS | 7 Ekim

Ya dostlar bu isin fb ile ne alakasi var . Yine bir sey demeyim demeyim diyorum su sevincli aksamda ama

Var sistemi pozisyondan 2-3 dk once gitti , baska maclarda da gittigi oldu

Var devre disiyken gelecekte boyle bir pozisyon olacagi hesaplanabilir mi ? Ya da hakemin karari diger takimin lehine de olabilirdi , yine degistirilemeyecekti

Tamamen teknik bir durum ve basaksehirin sanssizligi

Buyutulmesine gerek yok , gecen sene var yoktu , boyle tonla hata oluyordu zaten

Bu neyin kafası şu neyin kafası diye geyik döndürüyoz bazen ama hakketen bu antudaki kafa her branştan doktorun toplanıp aylarca üzerinde çalışıp değerlendirip heyet raporu olarak sunması gereken bir kafa. Adamlar bu maç için hakemler yine Galatasaray'a çalıştı yazıyor berabere kalınca Başakşehir 2 puan kaybetti diye. Önce yanlış konudayım galiba diye baktım ama fb-başakşehir maçı konusunda ciddi niyetle, inanılmış şekilde yazılmış durumda :S

Aha biri de devam ettirip bu kirli düzen falan filan demiş ahaha:D

Iste Galatasaray korkusu boyle birsey
Kendi takimina karsi bassaklari tutturur adama

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kadıköy de hırsız VAR. Şerefsiz şikeciler golü yiyince VAR bozukmuş... YERSENİZ.... Ağlak şeref yoksunu hırsız şikeciler sizi...

Asıl şenlik 2 hafta sonra. Normal şartlarda bunların Sivastan puan alması imkansız. Yine Konya maçı gibi atamayana atarlar durumu olmazsa 2 hafta sonra Rize puan ve puanlar alırsa 16. sıraya düşerler.

Dostum sakin olun . Akli selim adam zateb basaksehiri tutar mi

Konuya gelelim . Biliyorsunuz var ilk baslangicta arabaya link cekilerek uygulanacakti ama guvenlik endiselerinden oturu , teknolojinin de imkan saglamasi ile riva ile stadyum arasinda 4G baglantisi ile gerceklesiyor

Bu yuzden sistemde kesintiler aynen bizim telefonla konusmamizdaki kesintiler gibi , fark yok

Bu arada var devre disi demek stadyum kenarindaki ekrana var odasindan goruntulerin cizgi vb bindirilmis hali getirilemiyor demek

Bu olmadigi takdirde iletisimi baska yolla yapmak kurallara aykiri . Var hakemleri ofsayt olmasa dahi bunu sistem dahilindeki protokol disinda aktaramazlar
Saçmalık zaten bu, 4G bağlantısına güvenmek.

Do6_LSvWwAE_IyK.jpg

sakin kafayla yorumlarsak bu basakcity bela bir takım, mac esnasında galip gelmelerini istedim ama en güzel sonuc bu oldu.

Bazılarınız neden Başakşehir galibiyeti istedi ki? Bu sene Fener eskiden olduğu gibi toparlayamaz, Başakşehir daha büyük sıkıntı.
Başakşehirin hiç bir şeyi yok, kadrosu beşiktaştan yaşlı. Adebayor geberik adam çaktırmıyor 40--45 yaşına(kemik yaşı bence öyle) gelmiş.
Hem taraftarları da yok, şampiyon yapılmazlar eminim ben. Bu fb nin toparlanamaması lazım. 1 puan bile fazla.

Üst Alt