STSL 19/20 H:1 | Sivasspor 3-0 Beşiktaş | MS | 17 Ağustos


Sivas taş gibi takım olmuş . Mert hakan her yere koştu . Emre kılınç cok kaliteli cocuk . Yatabare 33 yaşında olmasına ragmen at gibi koştu


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
3-0 a rağmen sürekli dikine oynamaları dikkatimi çekti, pozisyona da girdiler epey, tempoları bizden yüksek. Avcı ne kadar kalır bilmem ama ilk 3 te kalırlar. Yeni stoperleri de fena değil
 
Türk ligi aslında basit bir şekilde domine edilir.

Güçlü fizikli Stoperler
Ofansif oynayan Bek'ler
İyi pas yapan orta saha
(ÇOK) Hızlı pırpır zenci kanatlar
Bir tane de buldu mu koduttur bir Santrafor
 
Acaba diyorum sivas gibi deplasmanlarda taktik değiştirip full defans yapıp 1 puana mı oynamalı, araya sıkıştırırsak 1 golle 3 puan.
Kapandıkları zaman kontradan gol yiyip 1 puandan da oluyoruz çünkü
 
Görüldü ki anlık veri analizi yapan ve sistemlerin en sistemcisi Avcı’nın yardımcıları da adeta çöp.

Deplasmanlar kolay değil artık diyoruz. Burada futbol başka oynanıyor diyoruz kızıyorsunuz.

Lig büyük takımlar için kolay değil. Her gelen yabancı da bunu söylüyor zaten. Yine de rakibimiz bunlar olacak. İçeride 5 atarlar bunlara.
Abi tamam da oyuncu tercihleri de çok hatalıydı be hatta sistem sancıları yaşadığın ortamda stoperlere kısa pas zorunluluğu getirmek nedir 10 kez top kaptırdılar, yani bile bile lades durumu vardı. Rıza maçı verse bile yenemezlerdi bu kafayla.
 
Avcı Başaktaki oyunu Beşiktaş'ın stoperleriyle oynama hayali kuruyor cidden. Bunlar bir ritim bulana kadar farkı açabilsek çok iyi olurdu, zaten son kulvarda hep götürüyoruz.
 
Üst Alt