STSL 19/20 H:1 | Sivasspor 3-0 Beşiktaş | MS | 17 Ağustos - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:1 | Sivasspor 3-0 Beşiktaş | MS | 17 Ağustos

Caner hucumlarda zinchenko gibi sol ice kaydirmakla olmuyor bu isler

Clichy gibi kaliteli bir oyuncu ile oluyordu bu ama caner falan bitmis adamlar

Abi tamam da oyuncu tercihleri de çok hatalıydı be hatta sistem sancıları yaşadığın ortamda stoperlere kısa pas zorunluluğu getirmek nedir 10 kez top kaptırdılar, yani bile bile lades durumu vardı. Rıza maçı verse bile yenemezlerdi bu kafayla.

Adam kafasındaki oyunu oynamak istiyor öyle veya böyle Keramettin. Antrenmanda bunu çalışmışlar. Demek istediğim noldu abi teknik taktik? Noldu Dorukhan’lar Boyd’lar bindiren hareketli bekler?

Kıytırık Anadolu takımlarına 2 yanlış tercihle çıksan ne olacak? Büyük bütçeli takımlar değil miydik Terim’e vururken? 😊

Terim’den daha iyi bir oyun anlayışı ve ekibi yok mu bu adamın? Hakem için bile performans raporu tutuyordu ekibi. Öyle de profesyonel bir analiz ekibi var.

Ayrıca altı üstü Sivas’ı yenmek için Messi’ye mi ihtiyaçları var? 😁

Cidden deplasmanlar büyük takımlar için zor. Oyuncu kalitesi anlamında da çok büyük farklar yok. O yüzden geçen yıl için taktik maktik yoktu Feghouli’nin ayağına baktık diyor insanlar. İyi de bu yıldızlar böyle fark yaratsınlar diye alınıyor zaten. Çünkü bu yıldız oyuncuları alanlar arada çok fazla kalite farkı olmadığını biliyor. Adam fark yarattı diye taktik yok deniyor sonra. 🙄

Ben bu yenilgilerine rağmen biz gibi hızlıca toparlanacaklarını düşünüyorum. İyi takım olacaklar. Avcı’ya sabrederlerse tabi. Biz de kendi kadrosunu henüz oluşturmaya çalışan Fatih hocaya sabredelim biraz.

Apoyu korumak için yazmıyorum ama oynatmak istediği sey cok zor ve baya zaman istiyor. ayrıca tabii ki iyi oyuncular lazim kolay degil

Adam kafasındaki oyunu oynamak istiyor öyle veya böyle Keramettin. Antrenmanda bunu çalışmışlar. Demek istediğim noldu abi teknik taktik? Noldu Dorukhan’lar Boyd’lar bindiren hareketli bekler?

Kıytırık Anadolu takımlarına 2 yanlış tercihle çıksan ne olacak? Büyük bütçeli takımlar değil miydik Terim’e vururken?

Terim’den daha iyi bir oyun anlayışı ve ekibi yok mu bu adamın? Hakem için bile performans raporu tutuyordu ekibi. Öyle de profesyonel bir analiz ekibi var.

Ayrıca altı üstü Sivas’ı yenmek için Messi’ye mi ihtiyaçları var?

Cidden deplasmanlar büyük takımlar için zor. Oyuncu kalitesi anlamında da çok büyük farklar yok. O yüzden geçen yıl için taktik maktik yoktu Feghouli’nin ayağına baktık diyor insanlar. İyi de bu yıldızlar böyle fark yaratsınlar diye alınıyor zaten. Çünkü bu yıldız oyuncuları alanlar arada çok fazla kalite farkı olmadığını biliyor. Adam fark yarattı diye taktik yok deniyor sonra.

Ben bu yenilgilerine rağmen biz gibi hızlıca toparlanacaklarını düşünüyorum. İyi takım olacaklar. Avcı’ya sabrederlerse tabi. Biz de kendi kadrosunu henüz oluşturmaya çalışan Fatih hocaya sabredelim biraz.
Bence zor toparlanır bunlar.

ECM4MD3XoAAHAK4

Avcıdan güzel bir sezon başlangıcı olmuş tebrikler
Geçen yıl devreyi 8 gol yiyerek kapatmıştı
Şimdi ise daha ilk maçtan 3 yedi
Hayırlı olsun

Abdullah Avcının Beşiktaş başında uzun süre kalacağını düşünmüyorum Başakşehir'e getirdiği sistem neredeyse yıllarını aldı eğer o sistemle oynamaya kalkarsa ligin ilk devresini göremez bugün ki maçta bakalım hangi sistemle oynamaya çalışacak
Başakşehir'de sınırsız ekonomi, taraftar baskısı yok uzun seneler aynı oyuncularla çalıştıktan sonra yeni bir takıma geçince olacakları herkes tahmin etmiştir bugün 3-0'da kaldığı için şanslılar normalde 6-7'ye maç giderdi :D

Ulan maçtan önce o kadar övdük, bok gibi top oynattı Apo, rezil çıkardı bizi. Pas oyunu iğrenç, yerleşim iğrenç, Vida kaç kere topu aldığında 20 metredeki adama pas atmaya çalıştı ben sayamadım. Kaleci zaten geleni gideni şişirdi, bir Ruiz ayağa çıkmaya çalıştı, onun dışındakiler berbattı. Bu oyunla bir şey olmaz Beşiktaş'tan. Herifler benim beklediğim oyunun emarelerini gösterip 3 tane yeseler bu kadar şaşırmazdım ama bayağı bizden hallice, kopuk, iğrenç bir oyun oynadılar. Avcı Başakşehir'deki alışıldık oyununu bırakıp hemen büyük takım triplerine girerse hali milli takımdan da beter olur. Neyse, şu maç için haddinden fazla konuştum, beter ol Beşiktaş.

Üst Alt