STSL 19/20 H:2 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:2 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Ağustos

Mac ne olur sence

3 sonuca açık.'Umarım' Başakşehir kazanır.Ben 'kazansınlar da gaza gelsinler' düşüncesine katılmıyorum.Yapacakları her puan kaybı kıymetli.Belki içerde Gazişehir'i farklı yenmeleri çok önemli görünmeyebilir,zaten bir şekilde yeneceklerdi de diyebiliriz ama asıl olay bu değil zaten.Çok uzun bir aradan sonra lider oldular ve şampiyonluk havasını hissettiler camia olarak.Bu daha fazla sürmesin.Başakşehir bir şekilde alırsa,es kaza sonraki hafta Trabzon da 1 puanı kaparsa ayakları yere basar.O daha iyi olur bence.6. haftada da bizim kesin yenmemiz lazım onu da söyleyeyim.Geçen seneki gibi bir maç olursa bu sefer duman olacağız belli.

Bunlar bu sene her maçta rakipleri kırmızı görse ve penaltı kazansalar kaç takım itiraz eder acaba
Bu sene buna benzer bir sezon bekliyorum

%40 Başak %60 Fb
Başak'ın orta saha kötü İrfan Can dışında efektif adam yok o da cezalı.
Emre Belözoğlu'nda yaş gitmiş ama iş bitmemiş biz de Selçuk'la uğraşalım hala.Vedat ile Kruse'de ileri hattı işler hale getirdi kazanmaları sürpriz olmaz.

beyler fener hiç yendi mi okan buruk'u 2 senedir?.okan'ın şans ile yendiğini düşünmüyorum iyi analiz ediyor ve kitliyor o yüzden totem yapıp fener yener dicem ;).

Akbilspor'un;

Kalecileri: Mert Günok, Volkan Babacan

Sağ Bekleri: Júnior Caiçara, Ugur Ucar
Sol Bekleri: Gaël Clichy, Aziz Behich
Stoperleri: Epureanu, Ponck, Miguel Vieira, Chedjou

Ön Liberoları: Mahmut Tekdemir, Gökhan Inler, Azubuike
Orta Saha Merkezleri: Irfan Can Kahveci, Milos Jojic, Soner Aydogdu, Alican Özfesli
On Numaraları: Furkan Soyalp, Mossoró, Arda Turan

Sağ Kanat Oyuncuları: Visca, Cheikhou Dieng, Tunay Torun
Sol Kanat Oyuncuları: Eljero Elia, Napoleoni, Kerim Frei

Forvet/Santrafor Oyuncuları: Muhammet Demir, Mevlüt Erding, Demba Ba, Crivelli, Gulbrandsen, Robinho

Toplam 32 oyuncu :) Bu oyuncuların herhangi birisi bu ligde Ankaragücü, Denizlispor, Gençlerbirliği, Antalyaspor, Malatyaspor, Kasımpaşa, Kayserispor, Rizespor, Göztepe, Gazişehir, Sivasspor, Alanyaspor, Konyaspor gibi takımlarda yer bulur. Kimisi ilk 11 oynar kimisi yedek olur.

Ama demem o ki hepsi tanınmış hepsi belli bonservisler yahut yüksek maaşlar verilmiş oyuncular.

Şu oyuncuların toplam maaşı 45 ile 50 milyon euro arası. Nereden geliyor bu para gerçekten tiksinç bir olay

Bu maçı umarım kazanırlar hatta inşallah fark olur ama bu takım tez zamanda küme düşer inşallah

Rahat olun renktaşlar Fenerbahçe kanat oyunu oynuyor, Okan hoca Akhisarspor'u çalıştırırken içerde dışarda kupa finalinde de yenmişti Fener'i kanat oyununu iyi kitliyor Okan hoca. İrfan satılmışının olmaması daha iyi sabote ediyordu takımı. Orta saha Azubuike - Mahmut - Robinho çıkarlar kanat Elia-Visca ileride Civelli oynar.

Moses'in sakatlanması oyun planlarını etkiler. Rodrigez ile Emre yi tut Feneri yen. Taktik bu. Bunu da mı ben söyleyeyim Okan hoca.

Üst Alt