STSL 19/20 H:4 | Alanyaspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 16 Eylül - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:4 | Alanyaspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 16 Eylül

halis muhlis hakemimiz alanianin penaltisini vermemis. ilaveten emosuz ciktiklari ilk macta elek oldular

ersunun tek esprisi kendi sahasinda ilk yarim saat önde basip rakibe nefes aldirmadan 2 gol bulup kalan süreyi bitirmek

biraz mücadele gücüne vedat emre kruse 3lüsü eklendi transfer olarak

sag ve sol bekleri sakatken oynayabilecekleri en iyi maclari oynadilar, bunu da söylemek lazim

alanya yine malatya deplasmaninda oldugu gibi topu rakibe verip rakibi yorarak isi bitirdi. sergen gecen sene ic sahada feneri hasat etti 20 sut falan cektiler ama 1 gol anca atabilmislerdi

luiz gustavo gavati tt arenaya gelecek daha. it soyuna kart bile vermemisler. 3dklik özette bile 2si turuncu olmak üzere 3 faulü var net olarak atilmasi lazimmis

EEpTi3YXsAA8R5K

Hahaha

halis muhlis hakemimiz alanianin penaltisini vermemis. ilaveten emosuz ciktiklari ilk macta elek oldular

ersunun tek esprisi kendi sahasinda ilk yarim saat önde basip rakibe nefes aldirmadan 2 gol bulup kalan süreyi bitirmek

biraz mücadele gücüne vedat emre kruse 3lüsü eklendi transfer olarak

sag ve sol bekleri sakatken oynayabilecekleri en iyi maclari oynadilar, bunu da söylemek lazim

alanya yine malatya deplasmaninda oldugu gibi topu rakibe verip rakibi yorarak isi bitirdi. sergen gecen sene ic sahada feneri hasat etti 20 sut falan cektiler ama 1 gol anca atabilmislerdi

luiz gustavo gavati tt arenaya gelecek daha. it soyuna kart bile vermemisler. 3dklik özette bile 2si turuncu olmak üzere 3 faulü var net olarak atilmasi lazimmis
bi de ersunun sisteminde 2014 de sow kuyt emenike ilerdeydi ve sonradan webo giriyordu oyuna,sağdan soldan ortalar ile bi şekilde gol oluyordu,kaç tane webo atmıştı son dklarda.caner asist kralımı ne olmuştu galiba,ama şimdi ferdi zajc falan giriyor elde mevlüt dışında forvet yok,2014deki yaptığı taktiği tam yapamıyor haliyle

Burayı okuyan avel f*nerliler öncelikle sizin topunuzun sülalesiyle top oynayayım .d Evet konumuza gelelim bu aşağılık herifler sanki hiç maç izlememiş gibi salağa yatıyor. 90+larda gol atmaya çalışan takım ne zaman içerideki oyuncuların çıkmasını bekledi aut kullanmak için ? Avel olan sizin futbolcularınız, topa vurup ileri gönderse kimin içerde olduğuna mı bakıcaktınız ? Hızlı başlayan kendi oyuncularınız. Gelelim ikinci konuya bu daha da facia. Yukardaki olayı yediremiyoruz daha güzeli 1-0 öndeyken olan taçtan yürürüz diye düşünüyor bu aveller. Yukarıdaki soruma benzer bir soru soruyorum hiç mi maç izlemediniz ? Hatalı taç kullanılırsa taç el değiştirir yanlış yerden kullanılırsa hızlı hızlı düdükle tekrarlanır hiç mi görmediniz ? Yani bu senaryoyu binlerce kez gördüğümüzü biliyorum hiç dikkat çekmediği için size öyle geliyor. Gündemi değiştirip takımın ne kadar rezalet olduğunu unutturmak için güzel bahaneler buldunuz valla bu kadarını hiç düşünememiştik biz denizli ve konya maçlarında. Neyse ilk yarının sonlarına doğru psikolojiniz bozulur diyordum şimdiden bozuldu bu da bizim için daha iyi tabi zavallısınız hepiniz.

Bu arada Fernandes çok geriye gitmiş, Cisse sakar olmasına rağmen adamda ciddi gol şansı var, Wagner Love da Alanya öncesi tek forvet olup gol yükünü sırtlayan bir adamdan ziyade ikinci forvet rolündeydi hep burada ise tüm skor yükünü alan bir adama dönüştü.

Ceyhun rakip yarı sahada her oyuncuya basıyor, Alanya dün Sergenin bize karşı oynadığı oyunun hemen hemen aynısını oynadı, bu oyunu uzun toplarla yıkabilirlerdi ama başaramadılar.

Nskala da eski haline göre gerideydi. Stoperler ise bence Alanya için mükemmel.

Ya cidden utanıyorum artık ya ahahahah. Hakem alanyanın hızlı atağını kesti kalecileri kova olmasa bahseden olmayacaktı bile o pozisyondan. Yanlış yerden taç ile yanlış taçın farkını ayırt edemiyorlar gözlerini hırs bürümüş ama nafile :D

İtiraz olur ve maç tekrar edilirse hiç şaşırmayın. TFF başkanı FB başkanı gibi sayılır davranışlar yapılanlar yapilabileceklerin teminatıdır. 19:05 olayıyla TFF ye protestoyu 5 dk lik tezahürat yapmamakla yetinen taraftar oluşumlarının buna bir tepki verebileceğini de hiç sanmıyorum.

Birine kufur etmedim . Fener rrak gibi oynuyor dedim ceza yedim . Hadi mesajimin duzeltilmesini anlarim da forumda modlar birbirine sakasina siktir cekebiliyorken Fener'in futboluna yonelik kullandigim argo kelimeye foruma giris cezasi uygulanmasi baya garip.
Biri raporladıysa sistem belli bi rapor sayısında otomatik ceza veriyor. Modların verdiğini sanmıyorum

Üst Alt