STSL 19/20 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 21 Eylül - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 21 Eylül

Ankaragücü yaptığı top kayıplarıyla gol yiyeceğini belli etmişti. Bu kadrolara karşı puan kaybederlerse yarışmanın anlamı kalmaz. Lig çetin çeviz geçecek bu yıl. Puan farkını açıp ligin sonuna kadar at başı götürecek takım gözükmedi ilk 5 hafta itibariyle.

Ankaragücü iyi olsun isterim ama rezil bir dönem geçirdiler ligin uzak ara en kötü kadrosuna sahipler . Devre arasına kadar alabildiklerini alıp kopmazlar ve devre arasında harika transferler yaparlarsa kurtarabilirler ancak . Şu an için en büyük düşme adayı Ankaragücü .

carlos_1907 - 21.09.2019 23:31

bos.gif

Ne olursa olsun Emre 90 dk sahada olmalı. Bunu başarırsak maçı çok rahat alırız. Zaten şimdiden dizleri titremeye başlamıştır kedilerin...
Arkadaşlar benim dizlerim tutmuyor siz ne durumdasınız :)

Bizim maç için yapılmış bir yorum

Ankaragücü iyi olsun isterim ama rezil bir dönem geçirdiler ligin uzak ara en kötü kadrosuna sahipler . Devre arasına kadar alabildiklerini alıp kopmazlar ve devre arasında harika transferler yaparlarsa kurtarabilirler ancak . Şu an için en büyük düşme adayı Ankaragücü .
Geçen sezonda aynıydı. Lige bok gibi kadroyla başladılar, devre arası transferleriyle ligte kaldılar

carlos_1907 - 21.09.2019 23:31

bos.gif

Ne olursa olsun Emre 90 dk sahada olmalı. Bunu başarırsak maçı çok rahat alırız. Zaten şimdiden dizleri titremeye başlamıştır kedilerin...
Arkadaşlar benim dizlerim tutmuyor siz ne durumdasınız :)

Bizim maç için yapılmış bir yorum
Mütemadiyen Geri zekalı olmayı başarabilen ender topluluklardan bu antu, haftaya hocasız koyunca bu foruma girersem ne olayım, antu forever

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Vedat yine inanılmaz bir gol atmış . Gürcan Bey 90-100 diyor ama ben kendisinin Neymar'ın rekorunu kırarak seneye Cavani'nin yerine PSG'ye gideceğini tahmin ediyorum .

Üst Alt