STSL 19/20 H:7 | Beşiktaş 2-0 Alanyaspor | MS | 6 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biz böyle süper kadromuz var muhteşem kadromuz var deyip gerçekleri görmediğimiz sürece hiçbir zaman istediğimiz oyunu oynayamayız.

Evet çok rahat abartılacak kadar süper kadromuz olabilirdi.şu ligin içinden geçecek bir kadromuz olabilirdi.
Ama çapsız yönetim ve bu konuda rezil olan Fatih Terim sayesinde her türlü rezillik yaşıyoruz.

Şu alanyayı seyrediyorum.
Bizim ligin ne kadar kalitesiz ve türkiyenin en büyük klübünün nasıl rezalet yönetildiğini görüyorum.
Maalesef öyle. Bu sene kim şampiyon olursa olsun Abdurrahman Çelebi'dir. CL'de de tokatlanır.

Bu bjk 3. Olamaz bırakın şampiyonluğu o kadar net..bırakın galip gelsinler de avcı gitmesin bu tazil oyunla devam etsinler

aramizda 2 puan var diyorsunuz zaten ligde puan alabilen takim var mi ki? 2 hafta üst üste top oynayabilen takim bile yok.

21 puanin sadece 10'unu aldik bizim ligde. es kaza bundesligada falan oynasak 0 cekerdik.

Bu sene 5 maç ustuste galibiyet serisi yapan kim olursa olsun 2. Ligi garantiye alır..o havayla gider..rezalet bı lig var en iştahlı takım fener rodrigez Vedat ozan firar inanilmaz istekli ve hirslilar coskulari var..iki galibiyet ustutse alsak onlar kaybetse dağılırlar ama her galibiyet coskularini arttiriyo ..dediğim gibi 5 maclik seri şampiyon yapar

Bu sene 5 maç ustuste galibiyet serisi yapan kim olursa olsun 2. Ligi garantiye alır..o havayla gider..rezalet bı lig var en iştahlı takım fener rodrigez Vedat ozan firar inanilmaz istekli ve hirslilar coskulari var..iki galibiyet ustutse alsak onlar kaybetse dağılırlar ama her galibiyet coskularini arttiriyo ..dediğim gibi 5 maclik seri şampiyon yapar
son 5 macta 1 galibiyeti var o fenerin mesela o da dandik ankaragücüne karsi. korcan (!) hata yapmasa berabere bitiyordu.

5 maç üst üste galibiyet serisi mi,o da ne?Son 6-7 haftayı saymazsak en son ne zaman ligde 5 maçlık galibiyet serisi yaptık @Uğur İz?

İmkansız hiçbir takım yapamaz

Fatih hocanın dünkü açıklamalarında hak verebileceğim tek nokta takımın hiç mücadele gücünün olmaması olabilir. En az bizim kadar sistemsiz, bizim kadar moralsiz, bizim kadar eksik, bizden 2-3 gömlek daha kaotik Beşiktaşlı futbolcular köpek gibi mücadele ediyor sahada. Gamsız Oğuzhan'ın bile kıçı çıktı 2-0'ı koruyacağım diye. Maalesef bizim takımda daha hayatında bir şey başarmadan mabadı arşa değen fazla sayıda şımarık futbolcu var.

Çelebi ne alaka ?
Hala öğreneceğin Türkçe şeyler var demek ki. Bu bir deyim yani tabii ben tamamını kullanmadım da anlaşılırdı.

Üst Alt