STSL 19/20 H:7 | Fenerbahçe 0-1 Antalyaspor | MS | 4 Ekim - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Auta gitse veya direge carpsa öyle denebilirdi, kurtarma hamlesi ile celdi topu tamam mini mini bir kuş ama hakkini yemeyelim

Yoo severim Altay'i. Hayatim boyunca niye bize gelmedi de fenere gitti diye uzuldugum ilk ve tek oyuncu. Hakkini veriyorum. Dingin Hakan bir saniye once vursa belki ters kose yapacakti. Altay zaman kazandi ve konsantrasyonu yukseldi. Goldeki pozisyonda Ufuk daha zor durumda daha iyi vurdu. Tam Altay'in kafasinin ustune. Kollarini kaldirincaya kadar top kendisini gecti. Hakan yukari aciya vurdu. Orada ya Ufuk gibi tam kafasinin ustunde vuracakti ya da yerden az yuksekten bacaginin dibinden. Dolayisiyla Hakan kacirdi diyorum. Son kararim. 😀

bein sporun özetini izleyen fenerin mac boyunca agladigini, vedatin atilmadigini ve sürekli penalti kovaladiklarini düsünür. antalya oynamis fener yatmis görüntüsü var. antalya cok rahat 3-4 yapardi.

Özeti izlemiş biri olarak katılıyorum hep fener oynadı diyorlar ama pozisyonlar Antalya ın.. Ayrıca baştan beri fenerin gazı 8 haftada biter diyen @Kenan Turyakı da tebrik ediyorum

Üst Alt