STSL 19/20 H:7 | Fenerbahçe 0-1 Antalyaspor | MS | 4 Ekim - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tipik fener. fenerin asil zor fiksturu sanilanin aksine yeni basliyor. Derbileri atlatmis olmalari onlarin avanatji degil dezavantaji. En kotu sezonlarinda dahi derbilerde kaybetmiyorlardi zaten.

Bizim yapmamiz gereken deplasman fobisini ortadan kaldirip bir an once galibiyet serisi yakalamak.
Her yerde bunu anlatmaya çalşıyorum asıl lig Fenerbahçe için şimdi başlıyor :)

Bu rıdvan denen şerefsiz çakalın programına ayar vermek lazım.Galatasarayı yorumlamamaları için yönetimin uyarı vermesi lazım.
Galatasarayı ağızlarına almamaları lazım.
Penaltı diye ağlıyor amk şeytanı

Ulan itiraz ettikleri pozisyonlarin penalti ile alakasi yok ama vedat denen herif en az 1.5 kez atilmaliymis tek sari kart verememis hakem hala yüzsüz yüzsüz hakem diyebiliyorlar!

Tipik fener. fenerin asil zor fiksturu sanilanin aksine yeni basliyor. Derbileri atlatmis olmalari onlarin avanatji degil dezavantaji. En kotu sezonlarinda dahi derbilerde kaybetmiyorlardi zaten.

Bizim yapmamiz gereken deplasman fobisini ortadan kaldirip bir an once galibiyet serisi yakalamak.

3 sezondur dışarda 2 maç üst üste alamıyouz zaten seri yakalasak fb rakip mi bize biz kendimiz rakip çıkarıyoruz ortaya

Biz kötüyüz tamam kabul ediyorum da rakiplerimiz o kadar kötü ki bizim ekstra bir çaba sarf etmemize gerek kalmıyor kendi kendiliğine şampiyonluk ayaklarımıza geliyor

Son 30 en kötü başlangıcını yaptık ama bu akşam Gençlerbirliği'ni yendiğimizde tüm rakiplerimizin önünde olacağız

Düne kadar canım sıkkındı , bide bu akşam koyarsak tadından yenmicek haftasonu..
Futbol hakikaten çok etkiliyor modumuzu, iyi mi kötü mü bilemedim :)

Üst Alt