STSL 19/20 H:8 | Denizlispor 1-2 Fenerbahçe | MS | 20 Ekim - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hakem mevzusunu teğet geçip bugün şikecilerin oynadığı oyunu naçizane yorumlamaya çalışayım yüksek müsaadenizle.
Onların oyununu yemişim şeyimde değil bizim futbolumuzla kıyas etmek maksadım..
Maçı 70 dk izledim. İzlerken bizden farkları şu dedim, tutar tutmaz ama planları var. Hızlı kanat garry ve sağ kanat tolga yardım ediyor beklerine.muriç takımın yüzde 51 i. Genel plan muriçi topla buluşturmak. Hani abartıldığı kadar iyi topçu değil muriç çevre kontrolü baya kötü enerjisi harika sürekli gösteriyor kendini. Emre p. takımın muriçten sonra olmazsa olmazı. Emre muriç bağlantısını kesmeye oynardım anadolu takımı teknik direktörü olsam. Hakemleri konuşmadan futbolu ve bizle kıyasını yapacaktım ama olmuyor. Muriç ve emre p. den sonra 3.silahları hakemler. Penaltı kırmızı onları geçiyorum takım hakemlerin arkasında olduğunun farkında müthiş bir sertlik ve güven var takımda. Kırmızılar sarıya, sarılar sadece faule, fauller oyna devama dönüyor nasılsa. Bize dönersek plansızlık en büyük eksiklik ama Terim takımı için çok büyük sıkıntı mı değil zira kaos futbolu terimi Terimin eseri :) kaos dahi yaratamıyoruz oyunumuzda enerji sıkıntısı çok fazla. fb de tolga ile garry i izledikten sonra emre morun babelin feg in hücum yerken geri gelmemesi a dan z kadar fark oluşturuyor aleyhimize. Hani aslında imkansızdır ama bazen şöyle düşünüyorum ersun olsun avcı olsun sahadaki herşeyi planlıyor geri koşmalar rakibi faulle durdurma vs bizim Terim bunlara hiç kafa yormuyor hasan veya ümidi rakibi izlemeye yolluyor ondan güya rapor istiyordur ama gram kaale almıyordur yemişim analizi burası Galatasaray der geçer. Bizim kadar pahalı ve potansiyelli kadrosu olup bizim kadar plansız takım olmak çok zor çünkü başka hiçbir açıklaması yok. Real maçı psg maçı derbilerde kafa yorar ama sıradan maçlar için rakip analiz diye bir tabir gereksiz bizim hoca için. Hani hakem ve fb içiçe büyük avantajsa bizde tam tersi bizim dezavantajlarımız plansızlık bir, enerjisizlik iki, hakem şerroluğu üç. Ve hakemlerin kötü niyetli olduğunu bütün takım ve teknik heyet biliyor. Bizde sarılar kırmızı oluyor normal fauller sarı çünkü. Allahın adaleti şaşmaz bu kadar aleni kayırmaya rağmen içimizdeki aslan ruhu yine bizi muzaffer kılacaktır inşallah

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bosverin yav her sene biz mi sampiyon olacagiz, adamlar catir catir oynuyor baskı yapiyor, hak eden sampiyon olsun. Trabzon da hak ediyor bu sene, 2 takım arasında gidip gelir lig. Fenerin zaten bu sene sampiyon olmasi sartti

Tabi canım..Başımızdaki çapsızları eleştirmemek için fenerin şampiyonluğunu bile istersiniz..

Bizim yöneticiler ve teknik adamımız elinden geleni yapar dediğin gibi şampiyonda olamayabiliriz.rakip daha hırslıdır..Daha iyidir olabilir.

Ama burada bütün rakiplerden hem ekomonik olarak hem psikolojik olarak bu kadar üstünken rezil bir planlamayla rezalet transfer dönemi geçirip rezil top oynarsak yok her sene şampiyon mu olacağız yok adamlar hırslıymış falan bunlar komik söylemler olur..

Göstere göstere bile bile bu şerefsizlerin şampiyon olması için herşeyi yapıyor bizim başımızdaki adamlar..Şerefsiz hakemlerde tarihde bile görülmemiş kepazelikleri sergiliyorlar.Hala fırat denen karaktersizi sürekli bunların maçına veriyorlar.Artık göstere göstere yapıyorlar.
Ama bizde böyle başkan,yönetim ve taraftar varken bunları alenen yapmaları çok normal.

2 golden önce de net faul var.siz neyin laga lugasini yapiyosunuz faul yok diyenler...denizlinin net penaltisi verilmemiş ve gustavo denen kasap yine kart görmemis.macta fırat ve arda kardeşlerin olduğu çok belli.ne şaibeli lekeli bi maç bu

Hakem mevzusunu teğet geçip bugün şikecilerin oynadığı oyunu naçizane yorumlamaya çalışayım yüksek müsaadenizle.
Onların oyununu yemişim şeyimde değil bizim futbolumuzla kıyas etmek maksadım..
Maçı 70 dk izledim. İzlerken bizden farkları şu dedim, tutar tutmaz ama planları var. Hızlı kanat garry ve sağ kanat tolga yardım ediyor beklerine.muriç takımın yüzde 51 i. Genel plan muriçi topla buluşturmak. Hani abartıldığı kadar iyi topçu değil muriç çevre kontrolü baya kötü enerjisi harika sürekli gösteriyor kendini. Emre p. takımın muriçten sonra olmazsa olmazı. Emre muriç bağlantısını kesmeye oynardım anadolu takımı teknik direktörü olsam. Hakemleri konuşmadan futbolu ve bizle kıyasını yapacaktım ama olmuyor. Muriç ve emre p. den sonra 3.silahları hakemler. Penaltı kırmızı onları geçiyorum takım hakemlerin arkasında olduğunun farkında müthiş bir sertlik ve güven var takımda. Kırmızılar sarıya, sarılar sadece faule, fauller oyna devama dönüyor nasılsa. Bize dönersek plansızlık en büyük eksiklik ama Terim takımı için çok büyük sıkıntı mı değil zira kaos futbolu terimi Terimin eseri :) kaos dahi yaratamıyoruz oyunumuzda enerji sıkıntısı çok fazla. fb de tolga ile garry i izledikten sonra emre morun babelin feg in hücum yerken geri gelmemesi a dan z kadar fark oluşturuyor aleyhimize. Hani aslında imkansızdır ama bazen şöyle düşünüyorum ersun olsun avcı olsun sahadaki herşeyi planlıyor geri koşmalar rakibi faulle durdurma vs bizim Terim bunlara hiç kafa yormuyor hasan veya ümidi rakibi izlemeye yolluyor ondan güya rapor istiyordur ama gram kaale almıyordur yemişim analizi burası Galatasaray der geçer. Bizim kadar pahalı ve potansiyelli kadrosu olup bizim kadar plansız takım olmak çok zor çünkü başka hiçbir açıklaması yok. Real maçı psg maçı derbilerde kafa yorar ama sıradan maçlar için rakip analiz diye bir tabir gereksiz bizim hoca için. Hani hakem ve fb içiçe büyük avantajsa bizde tam tersi bizim dezavantajlarımız plansızlık bir, enerjisizlik iki, hakem şerroluğu üç. Ve hakemlerin kötü niyetli olduğunu bütün takım ve teknik heyet biliyor. Bizde sarılar kırmızı oluyor normal fauller sarı çünkü. Allahın adaleti şaşmaz bu kadar aleni kayırmaya rağmen içimizdeki aslan ruhu yine bizi muzaffer kılacaktır inşallah

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Vallahi bu kadar derin incelemeye gerek yok renktaş fenerbahçe kaleciye geri dönmüyor ne olursa olsun o top şişirilse bile oyuncular ileri basıyor bizde tam tersi orta sahayı geçen adam dönüyor en gerideki nagatomaya oradan musleraya. Volkan varken fenerde böyle oynardı ne olursa lsun dönerdi geriye ama artık dönmüyorlar bu da avantaj olarak geri geliyor.

Adamlar kovduğumuz posası çıkmış heriflerle oynuyor yahu bu bile aslında yeterli bir done biz ne yapıyoruz nereye varmak istiyoruz mesele.

Ha bu arada fener bok gibi oynuyor hakem kayırmaları o dirsekler, orta sahada yapılan fauller avantaja bırakılıp verilmeyen sarılar peşin kırmızılık hareketleri görmemeler vs. ile bu haldeler olmasalar geçen seneden farkları olmayacak. Emre abileri ve koç başkanları ile en tepeden işi halletme peşindeler

Gecen mac kirmizi gormeyen muriqi bu mac ilk golde faul yapiyo.attigi ikinci golden once de emre iti faul yapiyo.her yanları şaibe

fener ile bizim aramizda oyun olarak pek fark yok, tek fark onlarda hakem destegi varken bizde yok o nedenle sampiyonluga bizden daha yakinlar, tabii biz 4-4-2 ye donup sistemi oturtmazsak.

Gustavo her maç kirmizi kartlik müdahaleler yapiyo.yine yırtmış.o kırmızı kartları görse top kapma videosundan çok sövme şovları görürüz twitterda.elbet verilecek o kartlar bi yerde

Emre net faul yapmış topu alırken ikinci golde. Sevinirken bide Fırat denilen hakeme göz hareketleri yapıyor iptal etme sakın şeklinde.

Bu bir hakem şikesidir.

Üst Alt