STSL 19/20 H:9 | Başakşehir 2-2 Trabzonspor | MS | 28 Ekim - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
adamin gol sevinci tam bir elmander tadi veriyor adeta helal olsun adama

kendini parcaliyor trabzonlu oyuncular. orta sahada kamil ve dogani cikarip full ofans oynamak da herkesin yapabilecegi 1 is degil

Ts bizim gibi teslimiyetçi olmadı son ana kadar savaştılar imkanları ölçüsünde, Başak oyun olarak üstündü ama netice ortada. Topal adlı futbol fakirini de iyi ki biz almamışız nefretim şu adam ya.

adamin gol sevinci tam bir elmander tadi veriyor adeta helal olsun adama

kendini parcaliyor trabzonlu oyuncular. orta sahada kamil ve dogani cikarip full ofans oynamak da herkesin yapabilecegi 1 is degil
Biz ise tam tersi.

Galibiyete ihtiyacımız varken hatta önde iken bile forvet çıkartıp son dakika gol yedik

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!

Topal adlı rezili oyuna alarak maçı verdi Okan hoca. Hiç adam sokmasa bundan iyi olurdu. Ts'nin kaleye gidecek hali yokken gol buldular. Başakşehir'in oyununa yazık oldu. Ama şuda var ts çok mücadele etti. Fiziken çökmüş bir takım bundan iyisini yapamazdı. Sörloth maçın adamıdır.
Sadece topal değil Arda'yi da aldı.
Tam verdi maçı.

Daha 2 ay öncesine kadar Bu bitik topal ve arda'yi burda isteyenler vardı.

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!

Ts bizim gibi teslimiyetçi olmadı son ana kadar savaştılar imkanları ölçüsünde, Başak oyun olarak üstündü ama netice ortada. Topal adlı futbol fakirini de iyi ki biz almamışız nefretim şu adam ya.
topal ve ardayi alip 11 kisiden 9 kisiye düsürürsen baski yersin ve sonunda gol gelir. bu cetecilere ne diye forma veriyor anlamiyorum. hele mahmut ve visca gibi adamlar sahada vefat edene kadar oynar akbilsporda

İlk yarı Trabzon, ikinci yarı Başakşehir hak etti maçı. İki tane iticinin ötesi muazzam başkan tarafından yönetilen, itici kulüplerin başarılı takımları. Başakşehir'in 10 yıllık teknik direktör değişimine, Emre-Adebayor gibi ağır ''toplar''ı kaybetmesine rağmen hala bu seviyede yarışmacı kalabilmesi takdire şayan. Trabzon'a bir şey diyemiyorum bile, yani bu kadar eksikle, en değerli oyunculardan birini sene başı satmış, ötekini sakatlığa kurban etmiş takım ama Türkiye'de, Avrupa'da en azından oyun olarak herkesle başabaş oynayabiliyorlar. Bizimle kıyaslamıyorum artık zira her hafta gelip de aynı yakınmaları yapmak absürd kalıyor artık. Oynayamıyoruz işte belli, oynayanları izleyeceğiz artık.

Ali Palabıyık isimli şerro da son pozisyonda yine eyyamcılığını konuşturdu. Skrtel çirkefini sarısına rağmen uçan tekmeden atmadı, tekmeyi yiyen Sörloth son pozisyonda golü attı, hak yerini buldu.

tsnin orta saha göz kanatacak cinstendi...sosa-kamil ahmet-doğan nedir kağıt üstünde çok yumuşak sosa dışında 0 yaratıcılık biz böyle orta sahayala çıksak 5 yeriz gelen geçenden... İşte futbol kağıt üstünde oynanmıyor sahaya yüreğini koyunca bjk gibi ts gibi saçma sapan kadrolarla puan ya da puanlar alıyorsun

Terim' in bu seneki bildiğim en net faydası Arda leşinin gelmesine engel olmasıdır (Tek faydası diyen olursa da itiraz etmek için herhangi başka bir husus gelmedi aklıma açıkçası!)...

Arda ile arası bozuk olmasa, yahut onun yerinde bir başkası olsa; camia içinden birileri-medya filan el birliğiyle yamayacaklardı bu ''İlgi budalası'' nı, BŞ başkanı bile açık açık yol yapmıştı hatta...

Şu 'yürümekte zorlanan' takımda gözler Arda' yı aramıyor değil hani, tam onun kalemi. Mesela Nzonzi takımda uyumu fena halde bozuyor; ne o öyle her yere yetişmeye çalışmalar, ikili mücadelelerde hep ayakta kalmalar falan? Nzonzi out / Arda in, ohh miss!..

Üst Alt