STSL 2011/2012- Kimler yükselişe , kimler düşüşe geçer ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 2011/2012- Kimler yükselişe , kimler düşüşe geçer ?

Cevap: STSL 2011/2012- Kimler yükselişe , kimler düşüşe geçer ?

Fener - Gaziantep - Trabzon şampiyonluğa oynar ve eğer 3 kulvardan etkilenmezse yine Fener götürür ligi.

Daha transferlerini tamamlamadı takımlar.Sezon öncesi hazırlık kamplarıda çok önemli.Oyuncuların birbiriyle uyumu , aşının tutması falan derken kolay cevap verilecek bir soru değil bu.

ilk yazdığın kadro , ikinci yazdığın kadroya tecavüz edecek kadar fark var. Oyuncunun çok olması kadroyu derin yapmaz şişirir. Geçen bizde yığınla adam vardı ama 5 tanesi 1 futbolcu ediyordu. O anlamda yazdım. Ayrıca Şampiyonlar ligini de düşünerek derin değil dedim. Cl , STSL , Kupa , derken yetersiz görünüyor.

m. city gibi bir iki takım hariç her takımın as kadrosu yedeklerine tecavüz eder . Fenerin bir iki mevki hariç hepsinde alternatifleri de gayet iyi . Serdar kesimal bjkde veya gsde as oynar mesela yedek olarak düşünülüyor . Sağbekte bjknin gsnin yedeği kim bilinmezken fenerde orhan şam . Kalede ümit milli takım kalecisi yedekte bekliyor . Semih ve emenike forvet yedeği . Stochun yedeği dia ya da tam tersi . ön libero gelince yedeği selçuk şahin olacak ihtiyaç duyulduğu anda görevini yapan bir görev adamı . Sezer gibi 2-3 mevkide oyanayabilen top ayağına yakışan bir adam alındı . Ben ümidi kestim ama toparlayabilirse aynı şekilde 2-3 mevkide oynayabilen özer var onu saymıyorum ben esasında ( güiza bilicaya ve baroniye yokmuş gibi davranıyorum ). Alternatifi olmayan a. santos ve alex var gerisinin hep iyi bir alternatifi var . Sayılan adamlar alternatif adamlar yani takımı kurtaracak değil ihtiyaç duyulduğunda iyi bir kadroya monte edilecek adamlar . Zaten ilk 11in pek çok oyuncusu ülkede mevkisinin en iyisi .

Ayrıca fenerin pek çok oyuncusu devamlılığı olan adamlar . Allah nazarda saklasın sürekli sakatlanan oyuncu pek yok . Tabii ki daha iyisi olabilir ama diğerleriyle kıyaslayınca fener kadro kalitesi ve derinliği olarak ligin en iyisi . Ancak hepimizin bildiği gibi önemli olan kaliteyi sahaya yansıtmak ve maçları kazanmak . Kalitenin yanında günlük performanslar takım içi dengeler takım kimyası hakem hataları pek çok etken şampiyonluk veya başarı için etken

Alex bi sakatlansın, bişey olsunda bakalım fener ne halt yiyo.

Gerçi avrupada adamın halt ettiği yok rezil olup döncekler.

:eek:

Alex bi sakatlansın, bişey olsunda bakalım fener ne halt yiyo.

Gerçi avrupada adamın halt ettiği yok rezil olup döncekler.

:eek:

Klüp tarihinin avrupa en çok gol atan (20 ) oyuncusu olmuş , şampiyonlar liginde asist kralı olmuş alex de souza mı avrupada bir halt edemiyor

Trabzon düşüşe geçecek.Bu kadar kilit adamları kaybetmeleri hata.

Fenerbahçe Alex'in form durumuna göre düşüşe geçebilir.

Beşiktaş uzun süre yarıştan kopmaz.Ama apaçi çetesinin keyfine bağlı birazda Beşiktaş'ın durumu.

Bizim takım rezalet sezonun ardından hoca farkıyla yükselişe geçecektir.Ama ne kadar götürebiliriz bilmiyorum.

Bursa da büyük ihtimal düşüşe geçecektir.

Diğer takımların geneline bakmadım onları daha sonra yazarım.

Klüp tarihinin avrupa en çok gol atan (20 ) oyuncusu olmuş , şampiyonlar liginde asist kralı olmuş alex de souza mı avrupada bir halt edemiyor

klüp tarihinde avrupada dogru dürüst oynayanın ve gol atanın olmaması alexin becerisi mi oluyor?kaldı ki 20 gol atmışsa takım onun fiziksel durumunun kötü olması,defansif yönünün olmamasından dolayı sayısız gol yemiştir.o yüzden fb avrupada bi mok yiyemiyor işte.

Antepten iyi işler bekliyorum açıkçası.

Karabükte özellikle ilk yarı güzel puan toplamıştı.bence bu sene sıkıntı yaşayacaklar

Bursaspor hakkında yazdıklarını kınıyorum ilk mesajdaki arkadaşım.

Onun dışında ben düşüşe geçecek tek takım görüyorum ; Trabzonspor.

Yükselişe geçecek takımlar sırasıyla ; Gaziantepspor,Beşiktaş ve Galatasaray olur.

Hemen hemen geçen seneki gibi bir sezon geçirmeye aday takımlar ; Fenerbahçe ve Bursaspor.

Şu anki kadrolara bakacak olursak şampiyonluk için Gaziantepspor,Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın çekişeceğini düşünüyorum.

Bursaspor ve Galatasaray'ın da 4.lük mücadelesi vereceğini düşünüyorum.

Beşiktaş daha fazla puan toplar ama sıralamayı bilemem.

Galatasaray'da kesinlikle bir yüselme olacaktır, özellikle Fatih Terim ve Selçuk İnan faktörleri önemli ama şuanki kadro yetersiz.

Fenerbahçe'de sürekli ilk 3'de olur diye düşünüyorum.

Bursa ve Trabzon geçen sene topladığı kadar puan toplayamaz.

Gaziantep'te bence geçen seneki Bursa gibi olur.

Biz birşeyler yaparsak yaparız. Bizim için yine alıştığımız bir tür sezon olursa, Fener sampiyon Antep 2. Beşiktaş 3. Trabzon 4. olur.

Hakemler tarafsız maç yönetirse, rakip takımlar maç vermezse, Fenerbahçe bu kadrosuyla 15 tane beraberlik alır bu sezon. Ama tabi aynı tas, aynı hamam düzenek devam edecek. 34'de 34 bile yaptırabilirler.

Bursaspor hakkında yazdıklarını kınıyorum ilk mesajdaki arkadaşım.

Arkadaşım , kırıcı bir şey yazmadım ama yinede yanlış anlaşıldıysam kusura bakma özür dilerim. Bursaspor da bizim gibi tabana vuracak gibi gelişmeler oluyor. O yüzden öyle bir şey yazdım :)

düsüse gecekler :

Trabzonspor

Fenerbahce

Bursaspor

Antalyaspor

Kayserispor

Manisaspor

Karabükspor

yükselise gecekler :

Galatasarayimiz

Besiktas

Gaziantepspor

Eskisehirspor

IBB

Ankaragücü

Genclerbirligi

Sivasspor

Küme düsenler :

Mersin Idman Yurdu

Orduspor

Süper Lig'e cikip kümede kalan tek takim Samsunspor olur.

Hakemler tarafsiz yönetirse , takimlar / oyuncular maclari satmazsa Fenerbahce bu ligi en fazla 4.sirada bitirir. Adamlarin defansi ve kalesi saglam gerisi yok.

avrupa da görücez fenerin düşüşünü zaten istedikleri transferleri yapamayacaklar göreceksiniz Avrupa da nal toplayacaklar

Sivasspor ve Ankaragücü'nün düşmesini isterim ben şahsen.

Aslında Ankaragücü'nün düşmesini istemem fakat siyaset işin içine girince ben tiksiniyorum artık.

Sivas-Karabük-Manisa ligden düşenler olur bence.

şampiyonluk galatasaray fener arasında geçer gaziantepinde çok iyi kadrosu var lige damga vurabilirler ayrıca karabükde oturmuş kadrosuna iyi takviyeler yaptı birde kaliteli bir forvet alırlarsa geçen seneki gibi lige renk katarlar

Üst Alt