STSL 2011/2012- Kimler yükselişe , kimler düşüşe geçer ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 2011/2012- Kimler yükselişe , kimler düşüşe geçer ?

Galatasaray : Yeni bir yönetim , Fatih Terim faktörü ile yerlilerin yüksek performans sergileme olasılığı ve tabiki geçen sezonki tarihi başarısızlıkla beraber taraftarın daha bilinçli halde takımını destekleyecek olması bu sezon hedefe kilitlenmemiz için büyük bir etken olacak.

Beşiktaş : Türkiye kupasını kazandılar ama aslında onlarda bizim gibi kötü sezon geçirdiler. Bize göre artıları daha fazla ellerinde oturmuş bir kadro ve yeni transferler var.

Fenerbahçe : şampiyon kadroları var , geçen sezonun 2. yarısındaki başarıyı tekrar edeceklerini sanmıyorum ama bu defada ligin ilk yarısında daha dikkatli olacaklardır. Şampiyonlar ligi etkeni var birde , kadroları sağlam ama yeteri kadar derin değil.

Trabzon : Çok güç kaybettiler. Şenol etkeni olsada geçen sezonki 82 puanı alabileceklerini sanmıyorum.

Gaziantep : Cenk , Olcan , Danny , Karce , Wagner , Popov , Sosa ,İvan , büyük ihtimalle yeni sezonda kadroda kalacaklar ve bu isimlerin bir arada olması zaten iddialı olacağının kanıtıdır. Bu yıl Anadolu'daki en iddialı takım olacaktır.

Bursa : "Başarısız" olması için herşeyi yapan bir başkanları var. Düşüşe devam edecektir bu sezonda.

Eskişehir-Kayseri-İbb bu takımları zorlayacak diğer takımlar olur.

diğerleri ise küme mücadelesi verecektir.

Cevap: STSL 2011/2012- Kimler yükselişe , kimler düşüşe geçer ?

Fenerbahçe : şampiyon kadroları var , geçen sezonun 2. yarısındaki başarıyı tekrar edeceklerini sanmıyorum ama bu defada ligin ilk yarısında daha dikkatli olacaklardır. Şampiyonlar ligi etkeni var birde , kadroları sağlam ama yeteri kadar derin değil.

Yeteri kadar derin değil kısmını anlamadım hocam kusura bakma.

İlk 11 şu...

********Volkan

Gökhan Lugano Yobo Santos

*****Yabancı Emre******

***Mehmet Alex Stoch***

********Niang********

Yedek 11 şu...

*******Mert********

Orhan Bekir Serdar Caner

****Selçuk Cristian****

***Emenike Özer Dia***

*******Semiih*******

Kalanlar: Serkan Kırıntılı, Gökay, Sezer, Uğur Boral

Yeteri kadar derin kadro nasıl oluyor izah edersen memnun olurum.

İlk 11 şu...

********Volkan

*****Yabancı Emre******

***Mehmet Alex Stoch***

********Niang********

Yedek 11 şu...

*******Mert********

Orhan Bekir Serdar Caner

****Selçuk Cristian****

***Emenike Özer Dia***

*******Semiih*******

sizin kadronuz simdi derinmi ? Git allahini seversen yaa ilk 11'e degil yedeklere bak anlarsin ozaman. Yedeklerin hic biri 5 para etmez.

Fener ligin en derin kadrolarından birine sahip saçmalamayın.

Fenerbahçe'nin kadrosu fazlasıyla derin. Selçuk, Cristian yerine daha iyi bir alternatif bulsalar iyi olur, ilk 11'e zaten transfer yapacaklar o bölge için.

İlk 11 şu...

********Volkan

*****Yabancı Emre******

***Mehmet Alex Stoch***

********Niang********

7 yabancı var, ligde oynatamıyosunuz. Lig için iyi kadronuz var ama Ş.L için vasatın altı, bence.

Fenerbahçe'nin kadrosu İngiltere'de Championship'de ki takımlarda var. Yine İspanya 2. lig ve İtalya Seri B'de çoğu takım Fenerbahçe'yi yenecek güçte. Bu sene hakemler tarafsız maç yönetsin, bir kaç metres takım delikanlı gibi oynasın, Fenerbahçe bu kadroyla 15 tane beraberlik alır en fazla ve ilk 2 dışında bitirir ligi. Fenerbahçe'nin kadrosunda hiç bir numara yok, adamlar oynadıkları 34 maçın %60'ını atıp üstüne yatarak bitirdiler. Diğerlerinde zaten hep geriye düştüklerinde, düüüüüt penaltı veya ceza yayından serbest vuruş. Ve derbi maçlarda yine kırmızı kartlar vs... kısaca Fenerbahçe'nin kadro derinliği evet iyi, yedek oyuncular harika, Cüney Çak, Kudus Müft, Bünya Gez, Bülo Yıld gibi çok iyi yedek ve maçı çevirecek oyuncuları var. CL'de göreceksiniz o derinliğin dibini.

Bizimle ilgili yorum yapmak için erken 4 transfer yaptık ve gitmesi gerekenler var beklemedeyiz neyi bekliyosak. Trabzon düşüşe geçebilir çok önemli isimleri kadroda tutamadılar. Antep geçen seneki yerini zorlayabilir. Bu arada en derin kadro fenerde saçmalamayın.

Ayrıca küme düşme adaylarım;

- Yeni çıkan Ordu, Mersin ve Samsun dan en az 1 i düşer. Bence Ordu.

- Karabükspor

- Gençlerbirliği

arkadaş ilk 11e stochu yazmış. as oyuncun stochsa fazla konuşmaya gerek yok. Siz yatın kalkın alexe ve aziz başkana!!! dua edin. Defansınız sağlam oldu o ayrı. onun dışında alex ve emreden başka bir özelliğiiniz yok.

İlk 11 şu...

********Volkan

*****Yabancı Emre******

***Mehmet Alex Stoch***

********Niang********

Yedek 11 şu...

*******Mert********

Orhan Bekir Serdar Caner

****Selçuk Cristian****

***Emenike Özer Dia***

*******Semiih*******

ilk yazdığın kadro , ikinci yazdığın kadroya tecavüz edecek kadar fark var. Oyuncunun çok olması kadroyu derin yapmaz şişirir. Geçen bizde yığınla adam vardı ama 5 tanesi 1 futbolcu ediyordu. O anlamda yazdım. Ayrıca Şampiyonlar ligini de düşünerek derin değil dedim. Cl , STSL , Kupa , derken yetersiz görünüyor.

fenerin derin kadrosunun en önemli parçaları;bünyamin gezer,cüneyt çakır,bülent yıldırımdır...

Trabzon ve Bursa düşüşe geçer, Fenerbahçe oturmuş kadrosuyla gene başarılı olur. Tabi bu seneki kadar kolay olmayacak lig üstteki takımlar için.

biz şampiyon olacak kadar yükselişe geçeriz gerisi umrumda değil

Abartmaya gerek yok arkadaslar. Fenerbahce Chelsea'ye kilpayi elenirken o takimda Vedersonlar, Selcuklar, Edu'lar, Onder'ler oynuyordu. Birakin simdiki yedekler Dia, Caner, Cristian olsun. Fener'in hem derin, hem guclu kadrosu var. Iyi bir on libero alirlar ise favoriler.

Herkesin tek derdi fb mi anlamadım. Bizde dahil 17 takım daha var.

Bunun yani sira Kayseri bir yukselise gecer bence. Cok iyi genc oyuncu aldilar. Antep gecen senenin ikinci yarisindaki performansini devam ettirir dusunuyorum. Hurriyet'in yerine Yasin Pehlivan'i aldilar. Orta sahada Yasin-Orhan veya Orhan-Murat, Yasin-Murat oynayabilirler. Danny'nin yanina iyi bir stopper daha alsalar gecen seneden daha cok zorlarlar. Trabzon dususe gecer, Jaja'nin eksikligi cok belli olur. Aynisi Egemen icin gecerli.

ts düşüşe gecer içmden geçen i söylüyorum.

bizim ne olacağımız şuan belli değil.

bjk geçen senden farklı olmaz gibime geliyor fernandes ide alamayacaklar.

fb yi bilmiyom kadrodan bişey kaybetmediler üstüne takviye yaptılar iyi durumdalar

antepden çok iyi bi sezon bekliyorum belkide ilk 2 içinde

samsunum düşebilir gibime geliyor bir sürü adam lazım bize ama hayla transfer yapılmış değil burak çalış dışında

fenerden cacık olmaz

alexin ayağına bakıyorla haala .

Üst Alt