STSL 2011-2012 Şampiyonluk tahminleriz ve küme düşme adaylarınız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 2011-2012 Şampiyonluk tahminleriz ve küme düşme adaylarınız

Bu seneki en büyük favorim tabikide biziz play offlara bjk biz ts ve bursa girer şampiyon oluruz küme dğşme adaylarım ise : manisa karabük samsun

Cevap: STSL 2011-2012 Şampiyonluk tahminleriz ve küme düşme adaylarınız

Biz şampiyon oluruz,Fb sezon ortası küme düşer düşücek diğer ikilide İBB ve Sivas olur.

Fener sezon ortası küme düşer.Sezon sonundaysa küme düşücek takım Sivas olur.diğerini bilemeyeceğim.

Play Off'a Biz.Besiktas,Trabzon,Bursa girer Beşiktaş şampiyon olur

Sivas kesin düşer

Bu sene biz ile trabzon arasında şampiyonluk yarışı geçer şenol güneş'in şampiyonluk fobisi olduğunu düşünürsekte kuvvetle muhtemel şampiyon biz oluruz..

fener ile beşiktaş düşse zaten geriye bir takım kalıyor oda sivasspor olur heralde..

34 Hafta sonunda biz lider oluruz. Play offlara bizimle beraber Trabzon,Bursa,Gaziantep kalır.

Playofflar dan biz şampiyon oluruz.

Küme düşen takımlar Mersin,Fenerbahçe,Ordu olur.

bjk play off a giremez.en kuvvetli şu an biz gözüküyoruz ama trabzonda bizim kadar iyi olabilir son transferlerle...biz ve ts

fb den oyuncular teker teker ayrıldığına göre onu saymıyorum , şu an ligte en iyi kadro beşiktaşın , ama önemli olan takım olabilmek .. eğer ki beşiktaş takım olmayı başarabilirse ki en büyük şampiyonluk adayı ... gs nin kadrosu kötü demiyorum ama çok fazla alternatifi yok kadronun , (yedek kulübesi bakımından ) . trabzon bu sene yine iyi iş yapabilecek gibi ancak hem şampiyonlar ligi hemde lig tecrübeleri pek olmadığından bundan olumsuz etkilenebilirler..ben ilk 4 e gaziantebinde girebileceğini düşünüyorum. fb de bişeyler yapabilir belli olmaz onlara ...

düşecek takımlar ise sivas , ordu olabilir diğerini bilemedim ..

Sampiyonluk Adaylari: Galatasaray,Trabzonspor (ortak özellik ikiside temiz)

Küme düsenler: Fenerbahce,Mersin IY,Sivasspor (Ortak özellik hepsi sikeci)

fb den oyuncular teker teker ayrıldığına göre onu saymıyorum , şu an ligte en iyi kadro beşiktaşın , ama önemli olan takım olabilmek .. eğer ki beşiktaş takım olmayı başarabilirse ki en büyük şampiyonluk adayı ... gs nin kadrosu kötü demiyorum ama çok fazla alternatifi yok kadronun , (yedek kulübesi bakımından ) . trabzon bu sene yine iyi iş yapabilecek gibi ancak hem şampiyonlar ligi hemde lig tecrübeleri pek olmadığından bundan olumsuz etkilenebilirler..ben ilk 4 e gaziantebinde girebileceğini düşünüyorum. fb de bişeyler yapabilir belli olmaz onlara ...

düşecek takımlar ise sivas , ordu olabilir diğerini bilemedim ..

Cenk Tosun ve Wagner'i gördükten sonra Gaziantep'ten bu sene bi halt olmaz diye düsünüyorum. Yaz döneminde futbolcu diyebilecegimiz bir Olcan vardi.. GS,TS,BJK,BUR ilk 4 olur diye tahmin ediyorum.

Cenk Tosun ve Wagner'i gördükten sonra Gaziantep'ten bu sene bi halt olmaz diye düsünüyorum. Yaz döneminde futbolcu diyebilecegimiz bir Olcan vardi.. GS,TS,BJK,BUR ilk 4 olur diye tahmin ediyorum.

sanırım avrupa maçındaki cenk tosun ve vagnerin oyunlarından bahsediyorsun. haklı olabilirsin fakat ligte daha farklı oynuo antep geçen sene fena top oynamıyorlardı biliosun .. ilk 4 dediğin gibi ya bursa ya antep bana göre ...

Üst Alt