STSL H:18 | Antalyaspor 0-1 Fenerbahçe | 22 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:18 | Antalyaspor 0-1 Fenerbahçe | 22 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:18 | Antalyaspor 0-1 Fenerbahçe | 22 Ocak | Maç Sonucu

arkadaslar bizim maçta panter olan kel nasıldı yediği gol nasıldı

Trabzon eger sampiyon olmak istiyorsa, feneri yenmeli, hadi yenemedin ama yenilmemeli.

Yok eger yenilirse, sonra aglamasinlar, sampiyonlugumuzu caliyorlar diye.

Hakemi de yeniceksin, feneri de.

Ne bileyim kac yildir sampiyon olamiyorsun, artik bu sampiyonlugunu istedigini gösterme zamani trabzon icin.

once bjk sonra fb ile oynayacaklar tahminim bjk macinda kasmayacaklar eger gercekten sampiyon olmak istiyorlarsa ben yinede fener haftaya ts'yi bir sekilde yener diye dusunuyorum..

dia10ba1bd910b946142by.jpg

Trabzon eger sampiyon olmak istiyorsa, feneri yenmeli, hadi yenemedin ama yenilmemeli.

Yok eger yenilirse, sonra aglamasinlar, sampiyonlugumuzu caliyorlar diye.

Hakemi de yeniceksin, feneri de.

Ne bileyim kac yildir sampiyon olamiyorsun, artik bu sampiyonlugunu istedigini gösterme zamani trabzon icin.
Yani.

Trabzon maçında kemik sesleri gelir artık , beşiktaş maçının olması avantaj

Dünyada öyle bir gol yiyebilecek sadece Aykut var sanıyordum ama yanılttı beni bu maç. İsteyince yeniliyormuş demek ki.

Bursayı kimse hafife almasın bence Bursa yine alır şampiyonluğu :D Trabzon acayip bi şehir 2-3 maç puan kaybetsin Trabzon hemen şehir karışıyor takım karışıyor. Bursa öyle değil taraftarları ölürcesine destek veriyor takıma oldukçada soğukkanlı bi takım geçen seneden görüldüğü gibi .

İğrenç bir maçtı. Antalya zaten bitik. Hep uzun şişirme topla oynadılar. Düzgün iki pas yoktu.

A.turan her zamanki gibi %100 pas hatası.

Fener de Antalya gibi.İki pas yok. Biraz alex,Biraz niang filan. Savunmaları aşırı ağır ve hareketsiz.

Bekler disiplinli değil. Çok alan boşaltıyorlar.

İddaalı konuşmak için erken ama Trabzon bugünkü futbolla bile feneri aşırı zorlar.

Kısaca fener futbol felan oynamıyor. "Alex topu at" felsefesiyle nereye kadar gidebilecekler görücez.

Bu arada kalecinin çok büyük hatası var diye Gökhan Gönül'ü es geçmem hata olur. Çok güzel aşırttı, tebrik etmek lazım.

Trabzon acayip bi sehir zaten. TS kaybedince Trabzon calkalaniyor birbirlerini yercesine. Belki Sehir Takimi olmanin kötü yani budur. Bursanin öyle bir derdi yok zaten sehrin yarisindan fazlasi 4büyükleri tutuyor. Bursa gecen sene ikincilik icin bile kutlama yapacakti eger Fener berabere kalmasaydi. Trabzonlular ikincilik icin sevinmez tabiki adamlar 26 yillik hasret yasiyorlar. Ve ben emin olarak konusuyorum eger FB kapanarak oynamazsa Trabzonspor yener. Ankaragücü bugün hic öne ciktimi oyunculariyla? Defans oyunculari hep arkada kaldi. Lig cok cekismeli gececek bu belli...

ite kaka kazandık valla haftayı Trabzon'u yenersek ki hiç zannetmiyorum Bursa çok büyük avantaj sağlar daha ilk beraberlikte Trabzonlular Burak oyundan çıkarken ıslıkladılar adamı karışır orası bize yenilirlerse.

Ersin Düzen; Fenerbahçe bu morelle Trabzon'u yenerse....

Sergen; Bırak Ersin, morelle falan olmuyor bu işler. Fenerbahçe hiç bir şey oynamadı :D:D:D

Puan kaybederler diye düşünüyordum, kötü oldu bu sonuç. :(

Umarım Trabzon daha fazla saçmalamaz..

Maçı stadda izledim ali turan rezil bi adam stoper oynadı ama yine bişey yok yine bişey yok uğur inceman bizim bam'dan iki kat iyi fb'de ise gönül ve yobo cok iyi

Üst Alt