STSL H:18 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | 22 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:18 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | 22 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:18 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | 22 Ocak | 2.Yarı

Beddua yada fanatizm icermeyen mesajlar bize daha cok yakisir. Simarma sifati bir camianin baskani icin sik degil.

Rakiplerimiz olarak puan kayiplarina mutlu olabilir, yada bu kadar avantajliyken potaya baska rakipleri soktuklari icin uzgun olabiliriz. Bunlarin harici gorus garibime gitti.

Geçen günkü açıklamalarında resmen şampiyonmuşlar,iş garanti altına alınmış gibi laflar etti.Biz olamadığımız için yada başka takım için değil sırf bu açıklamaları yüzünden şampiyon olmalarını istemiyorum.Resmen diğer takımları aşağıladı Sadri başkan.

Arena mevzuusuna girmiyorum bile.

Cevap: STSL H:18 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | 22 Ocak | Maç Sonucu

Dun Trabzon Besiktas'i ezer diyen coktu. Simdi ? Carsamba gununu bekleyin. Inonu'ye gomulecekler.

Jaja muthis oyuncu olmasina ragmen, sanki kendini diger takim arkadaslarindan ustun goruyor. Cok fazla top kaybina uruyor, umursamaz bir goruntu ciziyor.

Maç saati burda mıyız?

Trabzonspor hala bu Ligin en iyi Takimi. Ankaragücü Futbolu cirkinlestirdi bugün. Trabzonspor biraz sansli olsaydi 3-1 felan biterdi. Ben hala Trabzonsporun Besiktas ve fenerbahce Maclarini kayipsiz gececegine inaniyorum. Bu Takimlar kapanmaz nasil olsa "büyük" takimlar öyle degilmi :)

resmen feneri ateşlediler bu saçma beraberlikle jaja bey futbolcu mu ? aldığı topların %50 sinden fazlasını kaybediyor bu kafayla bir 20 yıl daha şampiyon olamazsınız . bursaspor bile sizden daha profesyonel basit takımlara puan kaybı yapmıyorlar sanki çok rahatlarda ankaragücüne 2 puan bırakıyorlar 3 derbiyi dışarda oynayacaklar hiç düşünmüyolar

BJK maçı için bazı oyuncular oynatılmadı ama bu maç daha mı önemsizdi. Fener maçı öncesi büyük darbe. Daha kendilerini şişirmeye devam etsinler.

Ankaragücü'nün Fenerbahce'den %100 tesvik primi aldigi mac. Köpek gibi kosturmustu Ankaragücü bu macta.

Üst Alt