STSL H:19 | İstanbul BŞB 2-1 Beşiktaş | 30 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:19 | İstanbul BŞB 2-1 Beşiktaş | 30 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:19 | İstanbul BŞB 2-1 Beşiktaş | 30 Ocak | Maç Sonucu

Ben bıktım artık Q7'nin her maçta bilerek arkadan attığı tekmelerden

Schuster bu ligi cok kucumsuyor.

Ortasaha bombos.

Hucum oynamak cok hucumcuyla oynamak demek degildir.

Schuster bu kafayla giderse bjk daha cok kaybeder,zor kazanir.

Yense de, yenilse de Beşiktaş'ın maçlarını izlemekten keyif alıyorum. Bugün de öyle oldu. Adamların 10 kişi kalmış hali dahi futbol oynuyor. Özellikle ilk yarıda yine baskın top oynadılar. Aurelio'nun atılması dengeleri alt üst etti. Yoksa maçı öyle ya da böyle alırlardı.

Asıl mesele şu ki; Beşiktaş'ın kaybetmesi kötü oldu. Ligde öyle ya da böyle iddialarının olması işimize gelirdi. Şimdi onlarda tamamen kupaya odaklanacaklar ki, bu bizim açımızdan büyük tehlike.

Lamba oldu BJK beklenilmeyen bir kayip.... Al iste Los Hiyarticos :D

la yazık ya:D bejeke lileri rüyadan uyandırdılar:D beşiktaşın futbol özürlü yönetimi ve taraftarı dışında herkes ibb nin maçı çok rahat kazanacağından emindi zaten:D bjk booommmmmm:D

Sanki biz yendik gibi yorumlar ya şaka gibi.Adamlar kaybetse dahi belli bir şeyler ortaya koyuyorlar sahada.Bizim takım bunu yapsa bile yetecek ama yerlerde sürünüyoruz genelde.Taraftarları abartıyor olabilir ama Beşiktaş en azından futbol oynamaya çalışıyor, ligimiz adına güzel bir şey.

olur böyle vakalar los galaktikoslar her zaman üstesinden gelir :D

Üst Alt