STSL H:19 | İstanbul BŞB 2-1 Beşiktaş | 30 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:19 | İstanbul BŞB 2-1 Beşiktaş | 30 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:19 | İstanbul BŞB - Beşiktaş | 30 Ocak | 15.00

Fanatik Galatasaraylıyım ancak şunu açıkca söyleyebilirim ki, son yılların oluşabilecek en iyi takımını oluşturdu Beşiktaş..

İbb maçında puan kaybeder mi bilmem ama şu bir gerçek ki, sağdan soldan, göbekten saldıran bir Beşiktaş var.. Kolay kolay puan kaybetmez..

Guti maestro zaten.. Q7 zaten normal değil.. Simao deseniz, acayip çalışkan, müthiş bir Futbolcu.. Almeida savunmaları çok rahatsız edecek, belli..

Dediğim gibi fanatik Galatasaraylıyım, bu sene yurt dışındayım ve maçlara gidemiyorum ama maçını kaçırmışlığım yoktur takımımın fakat Beşiktaş süper takım oldu.. Allah nazarlardan saklasın.. Bizler de rakipten keyif alalım ve bunu şu anda kendi adıma dile getiriyor olmak beni rahatsız etmiyor - tepki olursa da kimse kusura bakmasın ama ben düşündüğümü söyledim..

Fanatik Galatasaraylıyım ancak şunu açıkca söyleyebilirim ki, son yılların oluşabilecek en iyi takımını oluşturdu Beşiktaş..

İbb maçında puan kaybeder mi bilmem ama şu bir gerçek ki, sağdan soldan, göbekten saldıran bir Beşiktaş var.. Kolay kolay puan kaybetmez..

Guti maestro zaten.. Q7 zaten normal değil.. Simao deseniz, acayip çalışkan, müthiş bir Futbolcu.. Almeida savunmaları çok rahatsız edecek, belli..

Dediğim gibi fanatik Galatasaraylıyım, bu sene yurt dışındayım ve maçlara gidemiyorum ama maçını kaçırmışlığım yoktur takımımın fakat Beşiktaş süper takım oldu.. Allah nazarlardan saklasın.. Bizler de rakipten keyif alalım ve bunu şu anda kendi adıma dile getiriyor olmak beni rahatsız etmiyor - tepki olursa da kimse kusura bakmasın ama ben düşündüğümü söyledim..

Bizimde ilk senemiz böyleydi Baros Kewell ın geldiği sene.geçen senede Keita Elano felan katıldı o zamanda öyleydik ama sonradan kötü oldu.8jk de öyle olabilir.

Beşiktaş şampiyon olsun ki.Başarı için iyi futbolcunun şart olduğunu anlayalım.

233208437.jpg

Beşiktaş şampiyon olsun ki.Başarı için iyi futbolcunun şart olduğunu anlayalım.

Başarı için iyi futbolcular önemli mi sence ? Önemliyse neden kaç senedir şampiyon olamıyoruz yada bir başarı elde edemiyoruz.Son yıllarda hep en iyi transferleri , yıldızları alan biz değil miyiz ? Son şampiyon olduğumuz yıldaki kadroyu bir hatırla istersen . Yada Gerets'in şampiyon yaptığı takımın kadrosunu . Asıl yıldız oyuncular oldu mu takım yerle bir oluyor.Bjk'de ki oyuncular yıldızdır.Takımda 11 tane 30 yaş üstü oyuncu var.Takımdakilerin de sadece ismi var ;)

Belediye bu maçtan puan çıkartırsa , akşam derbi de berabere biterse çok güzel olur.

Üst Alt