STSL H:20 | Bursaspor 2-1 Sivasspor | 4 Şubat | Mac Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:20 | Bursaspor 2-1 Sivasspor | 4 Şubat | Mac Sonucu

Cevap: STSL H:20 | Bursaspor 2-1 Sivasspor | 4 Şubat | Mac Sonucu

mac bitti.. bursa istedigi zaman baski'yi kuruyor rakibi kendi sahasina hapsediyor, mucadele var, yardimlasma var, birbirinin acigini kapatma var, gol pozisyonu var, gol var.. daha ne olsun bu sene yine aradan siyrilip sampiyon olurlarsa kimse sasirmasin derim..

FIKRA :))

beşiktas baskanı yıldırım demirören bigün bi berbere gider.berberde bi güzel traş olur tam çıkacakken elini cebine atar o sırada berber aman efendim siz besiktaşın koskoca başkanısınız sizden para almam der.bunun üzerine yıldırım demirören ertesi gün berbere hediye olarak tüm futbolcularının birer üniformasını gönderir.

sonra fenerbahçeden aziz yıldırım bu berbere gider tabiki aynı muamele.bi güzel trasını olur çayını içer tam çıkacakken elini cebine atar ama nafile berber yine parayı almaz.bunun üzerine ertesi gün aziz bey hediye olarak bir yıllık kombine biletini hediye olarak berbere yollar.

bu seferde Adnan polat bu berbere gider trasını olur çıkarken tabiki bizim berber yine para almaz.siz ki avrupa fatihi cimbomunun baskanısınız efendim sizden para almak olur mu der.bunun üzerine ertesi sabah bi bakarki dükkanın önünde cimbomlu yöneticilerin hepsi kuyruğa geçmis.....beleş ya...)

-alıntı-

bir fıkra olduğunu unutmayalım lütfen..

Cevap: STSL H:20 | Bursaspor 2-1 Sivasspor | 4 Şubat | Devre Arası

Maça bakamadım beyler nasıl maç oldu bursa hak etimi ??

Bursa çok kötü olduğu zaman bile rakibe çok fazla net pozisyon vermiyor..Bu maçta dahil son maçlarda oyunu kurmakta zorlanıyor..Yoksa iyi pas alışverişlerle iyi pozisyonlar buluyorlardı..

Bursa bu şekilde oynamaya devam ederse şampiyon olamaz..Ama ben Bursanın çok fazla bu şekilde oynayacağını düşünmüyorum..

Ertuğrul Sağlamın Volkan ve Ergiçi ne olursa olsun oynatması lazım..Onların değerinin farkında değil..Kadroya ilk bu iki ismin yazılması lazım..

Bu maçta şanslarıyla ve kazanmaya olan alışkanlıklarıyla kazandılar..

bu kadar ballı sezonu olmaz sanırım.ilk gol 45 de kendi kaleye,diğeri 88 de

Cevap: STSL H:20 | Bursaspor 2-1 Sivasspor | 4 Şubat | Devre Arası

Bursa çok kötü olduğu zaman bile rakibe çok fazla net pozisyon vermiyor..Bu maçta dahil son maçlarda oyunu kurmakta zorlanıyor..Yoksa iyi pas alışverişlerle iyi pozisyonlar buluyorlardı..

Bursa bu şekilde oynamaya devam ederse şampiyon olamaz..Ama ben Bursanın çok fazla bu şekilde oynayacağını düşünmüyorum..

Ertuğrul Sağlamın Volkan ve Ergiçi ne olursa olsun oynatması lazım..Onların değerinin farkında değil..Kadroya ilk bu iki ismin yazılması lazım..

Bu maçta şanslarıyla ve kazanmaya olan alışkanlıklarıyla kazandılar..

Tmm Sağol ;)

Bursaspor'un attığı ikinci gol çalışmanın hediyesi. Daha öncede atmışlardı böyle goller.

çalışmanın hediyesi falan değil, hakemin hediyesi ömer rakibine faul yapıyor, hem omuzuna basıp yükseliyor hem de dirseğini vuruyor.

Bursaspor kadar balık bir takım yok şu ligde, top oynamıyorlar ama bir şekilde kazanıyorlar. İşte bu yüzden tekrar Avrupa'ya giderlerse çok üzülücem.

"Bursa Atatürk Stadi'nda "Harry Harryy Kewell" sesleri melodisinde "Kenny, Kenny Millerrrr" sesleri yükseliyor..."

Valla hakem sivasi oynatmadi,bursali futbolcularin yanina kim yaklassa,ufacik temasa bile faul caldi.Her kafa topunda bursa lehine faul verdi ki,attiklari ikinci goldede kafa topunda faul vardi,ama bu sefer kötr hakem görmedi.Gerci bizim bu skora sevinmemiz lazim,zira sivas ile küme düsmeme mücadelesi verebiliriz ileriki günlerde.

Üst Alt