STSL H:21 | Ankaragücü 1-0 Beşiktaş | 13 Şubat | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:21 | Ankaragücü 1-0 Beşiktaş | 13 Şubat | Maç Sonucu

130286j.png

ankaragucu.png
25782412.png
besiktas.png

ankara-19mayis.jpg

Spor Toto Süper Lig 21. Hafta

19 Mayıs Stadyumu, Ankara

Ankaragücü - Beşiktaş

13 Şubat

19.00

Cevap: STSL H:21 | MKE Ankaragücü - Beşiktaş | 13 Şubat | 19.00

Konu Besiktas Karabukspor maci sonrasinda acilacaktir.

Cevap: STSL H:21 | MKE Ankaragücü - Beşiktaş | 13 Şubat | 19.00

Uğur cezalı.A.madrid deplasmanında tutmuştu Simao'yu ama çok yavaş biri.Zor durdururdu oynasa.

Cevap: STSL H:21 | Ankaragücü - Beşiktaş | 13 Şubat | 19.00

bjk alir.hakem hakkinda konusan kazaniyor zaten.

beziktaş kesin yenilir futbolcuları kırmızı kart kesin görür bu macta. cok karısık bi mac olur kavga cıkar...

Ankaragücü taraftarları maçta yok galiba ceza almışlardı. Ümit Özat'ta tribünde olacak. Beşiktaş'ta Quaresma cezalı. Guti büyük ihtimal oynayacak. Ortada bir maç beraberlik ağır basıyor.

Ümit Özat gitmedi mi?

Insallah gitmemistir. Ümit takimin basinda ise, 60 dakika hayvan gibi defans yaptirir, 60'tan sonra ölümüne hücüm ve golü bulur.

Ama ben istifa etti, gitti diye biliyorum. Belki kabul etmemistir yönetim, bilmiyorum.

ankaragucu yener, bjk yine hakeme saldırır, maç sonu tüm bjk yönetim kurulu teker teker basın toplantısı yapar

Karabük maçından sonraki çemkirmeler işe yararsa Beşiktaş alır ama normal koşullarda oynanırsa beraberlik gibi gözüküyor , hatta Ankaragücü bir süpriz yapabilir beşiktaşa.

Beşiktaş taraftarı giderse, 1 ton olay çıkar maçta. TFF şimdiden önlem almışdır umarım. Çünkü Bursa'lılar da, orada olacak.

besiktas bu toplantıyı fenerbahce macı icin yaptı. sakın bi yamuk yapmayın sizi uyarıyoruz demek istediler:)

Ümit Özat gitmedi mi?

Insallah gitmemistir. Ümit takimin basinda ise, 60 dakika hayvan gibi defans yaptirir, 60'tan sonra ölümüne hücüm ve golü bulur.

Ama ben istifa etti, gitti diye biliyorum. Belki kabul etmemistir yönetim, bilmiyorum.

Ümit Özat bu yönetim gitmeden asla gitmez. Sanıyorum ki alacakları yüzünden ayrılmıyor. Neredeyse her hafta istifa ediyor, sonra yönetim ile konuşup askıya alıyor. " Ben bu yönetim ile geldim, bu yönetim ile giderim " diyor. :)

İyi yapıyor. Çıldırsın Ankaragücü taraftarı. Bu kadar emeği bile haketmiyorlar aslında da..

Üst Alt