STSL H:21 | Eskişehirspor 1-1 Bursaspor | 13 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:21 | Eskişehirspor 1-1 Bursaspor | 13 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:21 | Eskişehirspor - Bursaspor | 13 Şubat | 16.00

Ilk 11'ler :

ESKİŞEHİRSPOR: Ivesa, Sezgin, Diego, Nadareviç, Volkan, Erkan, Alper, Tello, Burhan, Sezer, Batuhan

BURSASPOR: Ivankov, Ali, Ömer, Stepanov, Vederson, Insua, Svensson, Ergic, Ozan, Hüseyin, Altidore, Miller

Haydi timsah.Lanet olsun bizi rakip destekletenlere.

Adamlar Sercan-Volkan Şen-Batalla 3'lüsünü yedekte oturtabiliyor,kadro kalitesi..

Ve o kalitenin ne kadar kalitesiz olduğu CL de belli oluyor.Vah Türk futbolu vah.BU ÖZGENER DENEN COPY PASTE KİŞİLK GİTMEDİKÇE DAHA ÇOK GRUPTAN ÇIKAMAYIZ.BİZ Mİ BİZ ZATEN KATILAMAYIZ Kİ AVRUPAYA.

SEZGİN&POLAT A.Ş NEFRETİMSİNİZ.Yakalarsam...

Cevap: STSL H:21 | Eskişehirspor 0-0 Bursaspor | 13 Şubat | İlk Yarı

bursa ile bizim kadroyu karsilastirin,galatasarayin kadrosu cok agir basiyor.ama bizde biryerde gariplik var.bursanin forveti milner bizde baros.kanatlari ozan ve volkan.bizde kewell-arda

bursa ile bizim kadroyu karsilastirin,galatasarayin kadrosu cok agir basiyor.ama bizde biryerde gariplik var.bursanin forveti milner bizde baros.kanatlari ozan ve volkan.bizde kewell-arda

Oynayanlar kimler peki kanatda.

Baros 10 maç sezon başı

Kewell 10-12 maç sezon başı

Arda 10-15 maç sezon başı

Ozan 32-34 maç

Volkan 28-30 maç

Miller 30-34 maç(oynar,kemik gibi adam)

Eee.İstikrar nerde.

Sezer'i alacaktık devre arası. Büyük hata yaptık

Eskişehir iyi oynar,goller kaçırır,Bursa top falan oynamadan ballı bi golle kazanır her zaman olduğu gibi..

Oynayanlar kimler peki kanatda.

Baros 10 maç sezon başı

Kewell 10-12 maç sezon başı

Arda 10-15 maç sezon başı

Ozan 32-34 maç

Volkan 28-30 maç

Miller 30-34 maç(oynar,kemik gibi adam)

Eee.İstikrar nerde.

ben ne diyorum sen ne diyorsun be renkdas.kalite farki var arada diyorum.ama bizde yanlis giden biseyler var.

ben ne diyorum sen ne diyorsun be renkdas.kalite farki var arada diyorum.ama bizde yanlis giden biseyler var.

Kalite farkını kapatan istikrar farkını göstermeye çalışıyorum ben de zaten.BAROS-KEWELL-ARDA 10'AR maç yaparken,bizde onların yerine oynayan oyuncular MİLLER-VOLKAN-OZAN'dan bile daha kötü demek ki,o yüzden böyleyiz.

Üst Alt