STSL H:21 | Eskişehirspor 1-1 Bursaspor | 13 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:21 | Eskişehirspor 1-1 Bursaspor | 13 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:21 | Eskişehirspor 1-1 Bursaspor | 13 Şubat | İkinci Yarı

Başkan bile inanmıyordu 12 maç ard arda rekorumuzu kırmak istiyoruz diye ama yıldız almakla iş bitmiyor onlarda insan farklı yerlerden geliyorlar farklı ortam farklı takım hemen oturmaz takım ama büyükler dışında her takım bize kontraatak oynuyor ilk 20 dakika gol atamazsak maç zora giriyor

Tamam anladımda herkez senin gibi konuşmuyodu :D

Cevap: STSL H:21 | Eskişehirspor 1-1 Bursaspor | 13 Şubat | Maç Sonucu

Benim gözümde iki takım gidici.Biri kasımpaşa biri konya.

Sen böyle konuşma ama uykudan uyanın demek hakaret gibi birşey ama sizde bizi kendi yerinize koyun devre arasında böyle isimler size gelseydi ne yapardınız?

valla onu bilmem de..bjk ilk devre en çok penaltı çalınan takım olup ta bizim 8 penaltımızın verilmediği ligde aramızda 3 puan fark varsa BİŞEYLER HAKİKATEN YANLIŞ DEMEK Kİ FURKAN :)

valla onu bilmem de..bjk ilk devre en çok penaltı çalınan takım olup ta bizim 8 penaltımızın verilmediği ligde aramızda 3 puan fark varsa BİŞEYLER HAKİKATEN YANLIŞ DEMEK Kİ FURKAN :)

Sizi bilmemde bizde haksız penaltının videosunu koy tamam diyecem geç kalmadan gideyim ben :)

Cevap: STSL H:21 | Eskişehirspor 1-1 Bursaspor | 13 Şubat | Maç Sonucu

Süper oldu, keske bursa yenilseydi. Nefret ediyorum artik bunlardan, sansla balla, tekme tokat döverek geldiler bu sene buraya kadar. Gecen sene oldugu gibi beles kazanilan 3 puanda var birde.

Futbol olarak, taa sezonun basindan beri 0 zaten zaten Bursa, hakketmedigi cok puan aldi bursa.

Umarim en fazla 3. olurlar, sampiyonlar liginde yeri yok Bursanin.

Penalti ayrica net penalti.

Aptalca bir hareket Miller mi ne, ondan.

Braksa, adam daglara taslara atardi zaten topu.

Üst Alt