STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu

fener en son nezaman hakem hatası yüzünden derbi kaybetti hatırlayan varsa söyleyebilirmi art niyetimden deil vallahi meraktan soruyorum ben hatırlıyamadımda

hiç bişey olmadan fener öne geçti,

sonra gene hiç bişey olmadan bjk öne geçti

sonra bi daha hiç bişey olmadan fener bi daha öne geçti..

öne geçen takım iyi oynadı gözüktü..

maçın özeti bu..

Gerizekalı almeida orda bomboş pozisyonda golü atsa maç bitmişti.

fenerbahçe hakediyo kardeşim adamların kadrosuna bak mücadelesine bak iyi oynuyorlar,

Trabzonla cekişirler ama fener bir adım önde...

Ercan Saatçinin spor müdür olduğu

Oğuz Sarvanın MHK başkanı olduğu

Mahmut Özgenerinde TFF başkanı olduğu

Müddetçe Fener çokdan şampiyon olmuştur.

Ayrıca bu kadar destekle Kasımpaşa bile şampiyon olur ama Fener milyon eurolarla anca oluyo

Ercan saatci kac senedir spor müdürü ?

Oguz sarvan kac senedir MHK baskani ?

Mahmut özgener kac senedir TFF baskani ?

ve gelelim cvp laman gereken soruya......

Fenerbahce kac sefer sampiyon oldu ?

Almeida o pozisyonda o golü atsaydı çok da rahat giderlerdi. Hatta atmasa da giderlerdi ama Ferrari gibi bir MORON'un olduğunu unutmayın.

Gol pozisyonlarinin FB-11 BJK -4 oldugu mactanmi bahsediyoruz...atsaydi ile olsaydi ile konusacaksak bizim lehimize ilk yari en hafifinden 3-0 olmasi gerekiyodu macin..

Bizim BJK ye BJK nin GS ye GS ninde bize sansi tutmuyor bu böyle gelmis böyle gidiyor dunku macta aynisi oldu ligin ilk yarisindaki macta aynisiydi ilk yari 3-0 olucak mac.... ama olmuyor olamiyor ..

Ya kardeşim, top gitmiş kendi adamına, 2-1 öndesin, fenerin dağılması an meselesi, ne diye atıyorsun o dirseği...inanılır gibi değil. akıllara zarar..

Alex valla iyi oyuncu yalan felan yok 33 yaşında adam yürüyo diyoruz ama gol kralı olacak 2.defa

Hakem cok bariz hatalar yapti macta ama kalkip bu takimin lehine aleyhine yaptigini söyliyemeyiz...basiretsiz bi yönetim gösterdi...o pozisyonda penalti yoktu BJK lehine faul ferrariye kirmizi vardi ama ondan 10 dk onceki pozisyonda ferrarinin luganoyu indirdigi pozisyon net penaltiydi kirmizi bile gösterilebilicek bir pozisyondu cunku bilincli yapilan bir hareket resmen kucaklayip yere aliyor topta tam luganoya dogru geliyor...gokhan gonul atilmaliydi evet ama BJK ninde yaklasik 60 dk 10 kisi oynamasi gerekiyodu ekrem 30 dk dan sonra olmamaliydi...gercekten objektif bakiyorum bakmaya calisiyorum hakem bizi tuttu diyemiyorum BJK yide tuttu diyemiyorum hakemin art niyetli oldugunu düsünmüyorum sadece basiretsiz yönetim gösterdi uefa nin görev verdigi bi hakem bizim derbilerimizi nasil kaldiramiyor onu anliyamiyorum...

Güiza'dan sonra gördüğüm en mal oyuncu Almeida...

Bobo'nun tırnağının ucu etmez...

İbb 2-1 Beşiktaş

İskender gole giderken hatalı bayrakla yüzde yüzlük gol pozisyonu kesildi. Maç 1-1'di.

Maç sonu Bjk hakem açıklaması yaptı

Bjk 1-1 Karabük.

Maç içerisinde karabük aleyhine yapılan hatalar daha çok ve hepsi daha önce.

Maç sonu mete vb kişiler hakem açıklaması yaptı

A.gücü 1-0 Bjk

Maç içerisinde toramanın kırmızısı es geçildi

Bjk 2-4 Fb

Maçta fenerin verilmeyen 1 penaltısı,(dün ekrem'in bir pozisyonunu unutmuştum atılmamalıydı demiştim ama atılabilirmiş)

Buna rağmen maç koptuktan sonra gökhana verilmeyen k.kart

Golü atan toramanın geçen hafta kırmızı görüp bu maçta oynamayıp golü atmaması,ekrem'in kırmızı görüp golü atmaması

Maç sonu mete düren'in açıklaması hakemlere yönelik

Böyle yüzsüzlük ben görmedim kaç senedir.

Vallaha bi Alex de bize lazım yemişim koşmasını falan her 3 maçtan 2sini tek başına kazandırıyo adam

Vallaha bi Alex de bize lazım yemişim koşmasını falan her 3 maçtan 2sini tek başına kazandırıyo adam

dedim önce provokasyon mu sonra mı baktım 6k+ msg var. dedim ciddi yazıyor. ciddi bir cevap verelim o zmn.

şunu açıkca söyleyebilirim. alex eğer azizin değil adnanın transferi olsaydı bugün ali-sami-yen'de "6 sene üstüste şampiyon olduk" diye besteler okunuyordu. bu senede 7.siydi belki de. adam istatistiklerde her sene tek başına şampiyon. takımı ona yetişemiyor ayrı konu.

2. bir alex gelir mi? gelmez. ben hiçbir futbolcunun 2.sinin geleceğine inanmam, görmedim de.

ama doğru transfer her zmn takımı sırtlar. bakınız hagi, bakınız alex.

Üst Alt