STSL H:23 | Bucaspor 0-2 Bursaspor | 25 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Bucaspor 0-2 Bursaspor | 25 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Bucaspor 0-2 Bursaspor | 25 Şubat | İkinci Yarı

kazanmasi oneliydi.Buca icin kotu oldu dusme hatti karisacak iyice

Cevap: STSL H:23 | Bucaspor 0-2 Bursaspor | 25 Şubat | İkinci Yarı

pino kazim culio arda stanchu driplin yapabilen oyuncular degilmi?

Orta sahanın ortasından dribling yapabilen oyuncumuz yok.Mesela geçen haftaki Manisa-Trabzon maçında trabzon en az 3-4 tane pozisyon buldu göbekten Jaja ve Alanzinho sayesinde.Bizde bunu yapabilecek oyuncu yok

Cevap: STSL H:23 | Bucaspor 0-2 Bursaspor | 25 Şubat | Maç Sonucu

Bursaspor için kazanmak önemliydi. Ama futbol kaliteleri şampiyon olmaya yetmeyecek gibi görünüyor bu sene.

Cevap: STSL H:23 | Bucaspor 0-1 Bursaspor | 25 Şubat | İkinci Yarı

şu Buca bize kök söktürdü..Yemin ederim 2,3 tane akıllı ne yaptığını bile orta sahayla biz bu takımlara arenada her maç 3,5 atarız..Ama bizim yüzyılın fiyasko yönetimi bu hale getirdi takımı..

Geçen senin şampiyon takımı ve birçok büyüğü yenen bu takımda zar zor yendi izlemeden skora göre yorum yapmayın.

angut foruma baktım da , adamlar Bursa maçlarını nasıl tırsarak takip ediyorlar, her golde bal diyor, her "tartışmalı" pozisyonda da hakeme küfrediyorlar, adamlar öyle bir yara almışlar ki bursadan heran geriden gelip geçileceklerini biliyorlar :D

angut foruma baktım da , adamlar Bursa maçlarını nasıl tırsarak takip ediyorlar, her golde bal diyor, her "tartışmalı" pozisyonda da hakeme küfrediyorlar, adamlar öyle bir yara almışlar ki bursadan heran geriden gelip geçileceklerini biliyorlar :D

sen o eziklere ne bakıyon. bayan basket macında yendik. biz kötü oynadık yoksa gs bizi yenemes diyolar hakemlere sallıyolar. hepsi bebe onların abisi:)

Ben bursa ve fener kadar hakemler tarafından kollanan ve ballı olan bir takım görmedim.Dün maçtaydım bursa aynı küme düşme hattında kurtulma mücadelesi veren sadece beraberliği düşünen bir takım gibiydi.Bursanın ilk golü ofsayttı.Bir çok takdir haklarını bursa lehine kullandı.Bucanın üstü çizilmiş.Kasımpaşa ve buca bu ligden düşücek ilk 2 takım.

Üst Alt