STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Ooo bir fenerli avukat daha gelmiş :) Bende sana geçen sezonu hatırlatırım. Bu seneki kupa "rezaletinizi" hatırlatırım. Fener gibi büyük bir camia bunları yaşıyorsa çıkıpta hala "şampiyon olacağız" diye "bilek hakkınız" olduğunu düşünmeyin. Rezil bir futbol oynuyorsunuz fenerAlex.

rezil futbol mu? objektif olun ligin en iyi top oynayan takımı suan Fenerbahce.

Bu arada Fenerden Alex ve Niang'ı çıkarın bizim dandirik kadromuzla düştüğümüz duruma düşerler.

Bizde sezon başından beri Arda, Baros sakat Misi kadro dışı olmasa ve hatta Keita satılmamış olsa eminimki en az 15 puan daha yukarıdaydık.

Fenerbahçe Kayseri maçında verdigi pas rakibe gitti diye Volkan Babacan'a ''Muazzam kaleceilik yaptı'' diyenler bugünkü ilk golden sonra biraz olsun utanmışlar mıdır acaba?

Var mıdır öyle hasletleri?

Allah'ın sopası yok diyorum başka da bir şey demıyorum.

Cok zevkli macti.

Macin hakki beraberlikti derler ya aynen öyleydi.

Trabzonsporun yenmesi işime gelirdi ama olmadı. Yavaş yavaş şampiyonluk umutları sönüyor Trabzon'un.

Yok o size çok oturdu bak unutmamış söylüyorsun hala.

Dur diğer rüyanızı söyleyeyim avrupa'da herhangibir kupa. Bak herhangi bir dedim çapınızı genişlettim. :)

hoppala, dur azcık tartışalımda ondan sonra son kozunu oyna yahu.ligden bahsederken birden avrupaya gectik son sürat :)

hoppala, dur azcık tartışalımda ondan sonra son kozunu oyna yahu.ligden bahsederken birden avrupaya gectik son sürat :)

Hocam koz çok. Say say bitmiyor yahu :)

Kupa diyorum cevap yok. avrupa diyorum cevap yok. Aş diyorum Türkiye sınırlarını hoppp Saraçoğlu'na getiriyorsun. Keyif vermiyorsun gerçekten :) 2-2 mi dedim bak sana uydum dedim Türkiye'de takılalım hala cevap yok. +16 Denizli olsun ya da ? Yok vazgeçtim Pendik olsun ? Aa unutmuşum Y.Malatyaspor :)

Hocam koz çok. Say say bitmiyor yahu :)

Kupa diyorum cevap yok. avrupa diyorum cevap yok. Aş diyorum Türkiye sınırlarını hoppp Saraçoğlu'na getiriyorsun. Keyif vermiyorsun gerçekten :) 2-2 mi dedim bak sana uydum dedim Türkiye'de takılalım hala cevap yok. +16 Denizli olsun ya da ? Yok vazgeçtim Pendik olsun ? Aa unutmuşum Y.Malatyaspor :)

:) yaşını yanlış yazmışsın

esprilerin bitiriyor beni

Gerçekler diye biliyordum ama. Espri ile gerçek arasında sizin anlayamayacasğınız kadar fark var. Klasik fener esprisi hani "pc oyununda kupa almak ile UEFA kupasını gerçekten alıp rakibini ağlatmak" biri

espri :hadi iyisiniz aldınız gene kupayı :) Bizde aldık ama "tesadüfmüş" :)

En büyük başarınız ne diye sorsam ezeli rakibinize attığınız 6 gol dersin susarsın. O skoru bu kadar özel yapan "Galatasaray'ı" yenmiş olmanız. bu kadar aciz bir takımsınız işte. Gidin hakemlerin soyunma odasını basın boş durmayın:)

Ooff ne konuşuyorsunuz 2 saattir yahu. 2 cümle kurun maçla ilgili sidik yarıştıracağınıza.

Üst Alt