STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Jaja'nın ayağına gelince bi güven geliyo insana kaptırmıcak yada olumlu kullanıcak nasılsa diye. ama kimse ayak uyduramadı bugün

Yahu o nasıl top hakimiyetidir..Topla o boyda o çabukluk çok özel bir meziyet..Takımımızda görmeyi çok isterim..Belki defansif zaafiyeti var ama hücumda acyip işler yapar..Hani sorumluluk nasıl alınır dersi verdi bu akşam..

Galatasaraylı olmak; takımının yenildiği ertesi gün o Kutsal Formayla gururla gezmektir..!

Verilen bu gazlar yüzünden yerlerdeyiz."Aslansınız kaplansınız" lafları ile taraftarı uyutanların ekmeğine yağ sürüyor bunlar.

Galatasaraylılık forma ile dolaşmak değil, kulüp için gerektiğinde sesini yükseltmek, sorumluları protesto etmektir.

Aferim sana. Bulabileceğin birşeyin olmadığının farkına varman sevindirici.

ne diyebilirimki zaten. alacak hakem, rakip takım kalecisi, rakip takım defans oyuncusu kalmadı. bundan sonra ne yaparız bilemem artık. fenerasyonda frikik kullanmayı yasaklarsa vay halimize. zaten kalitesiz bir takımız düşeriz artık bu sene

Verilen bu gazlar yüzünden yerlerdeyiz."Aslansınız kaplansınız" lafları ile taraftarı uyutanların ekmeğine yağ sürüyor bunlar.

Galatasaraylılık forma ile dolaşmak değil, kulüp için gerektiğinde sesini yükseltmek, sorumluları protesto etmektir.

Bunu facede gördüm yazdım buraya

Yunus Yıldırım'ı izlediğim her maç sonrasında ona olan nefretim bir kat daha artıyor, ben bu kadar futbola uzak bir hakem görmedim, futbolcuları çileden çıkarmak için elinden geleni yapıyor, penaltı vermemek gibi bir hastalığı var, kendini kastıkça kasıyor, sırf trabzon adına söylemiyorum herkes için geçerli bu.

Trabzon için şu kadrolarla iyi bir skordur bence.

Maç bittikten sonra LİG TV Şansal Fenerlisinin ilk cümlesi bu maçın konuşulması gereken en son unsuru HAKEM dedi! Ben mi yanlış maçı seyrettim verdiği kararlar doğrudur yanlıştır tartışırsın ama hakem Trabzonlu oyunculara çıldırmış gibi davranıyordu!

Sinsi şansal mı..Onun yatacak yeri yok..Güya herkese göre iyi..Objektif..Millette yiyor..aziz yalamalarındandır..

ne diyebilirimki zaten. alacak hakem, rakip takım kalecisi, rakip takım defans oyuncusu kalmadı. bundan sonra ne yaparız bilemem artık. fenerasyonda frikik kullanmayı yasaklarsa vay halimize. zaten kalitesiz bir takımız düşeriz artık bu sene

Aferim sana bir gerçeği daha gördün.

Şansla hakemle nereye kadar gider sanıyorsunuz fener? Antalya ile başladılar rezil futbol bal golü zıpladılar. Ondan sonra 1-2 maç kıpırdadılar sonra Bjk maçında nasıl kazandıkları malum. Bjknin de ne rezil bir takım olduğunu hatta takım bile olamadığını Dinamo Kiev sağolsun gösterdi. Fener'in korkulcak yanı yok. Bizede takılırlarsa ki takılacaklar Ts olmasa Bursa bile şampiyon olur. Dile kolay 11 hafta var 33 puan eder heleki alttan bir Gaziantep geliyorki herkesin dengesini altüst edebilir. Puan farkı 4 e falan inse Antep bile gaza gelebilir.

Şansal kim ya otorite diye ötüyor zavallılar, çifte standartlarını bilmeyen yok, dün akşam cenk tosun konuk oldu programa şansal'a sen dedi, araya mustafa denizli girdi cenk'i güya korur gibi göründü ama iyi giydirdi bir taraftan da şansal kimse artık ona sen denmeyecekmiş, iyi de cenk almanya'da yetişmiş daha 19 yaşında bir çocuk onun bu lafına takılma, cenk'in en küçük hatasında idam sehpasını hazırlayacakları anlamına gelir, eğer küçücük hoşgörün olsaydı cenk'e karşı bunu görmemezlikten gelebilirdin değil mi m.denzili, neyse onlar kendilerin otorite sansın dursunlar, objektiflikle uzaktan yakından alakaları yok, kimin borozanlığı yaptıkları herkesin malumu.

Zaten olması gereken o. Şampiyonluğu hakettiğiniz yıl, Zico'lu senenizdi. O son dakika şampiyonluğu kaçırmanız bile size güzel bir armağan. Sahayı kazan, rakibi kışkırtan, adam sakatlayan ve 5 para etmez top oynayan fener o son dakika umudunu yaşadığına şükretmez de gelir "bıdı bıdı efenim o kadar son dakika şampiyonluk kaçırdık demekki hakem satın almıyoruz ya da rakipleri" dua edin o son dakikaya kadar heyecan yaşatıyorlar size. Kupa olayınız ise efsane oldu zaten açıklaması yok. Kaliteli bir takım grupta sonuncu olmaz dostum. İşte sizin kaliteniz bu kadar !

fbnin clde çeyrek finale çıktığı sezon için böyle konuştuğunu hatırlatırım :)

fbnin clde çeyrek finale çıktığı sezon için böyle konuştuğunu hatırlatırım :)

Ooo bir fenerli avukat daha gelmiş :) Bende sana geçen sezonu hatırlatırım. Bu seneki kupa "rezaletinizi" hatırlatırım. Fener gibi büyük bir camia bunları yaşıyorsa çıkıpta hala "şampiyon olacağız" diye "bilek hakkınız" olduğunu düşünmeyin. Rezil bir futbol oynuyorsunuz fenerAlex.

Üst Alt