STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu

Turkiye.png

besiktas.png
V.png
trabzon.png

bjk-in%f6n%fc.jpg

Spor Toto Süper Lig 24. Hafta

Beşiktaş - Trabzonspor

Fi-Yapı İnönü Stadı, İstanbul

6 Mart

19.00​

Cevap: STSL H:24 | Beşiktaş - Trabzonspor | 6 Mart | 19.00

Trabzonspor daha iyi takım ve kazanmaya daha çok ihtiyaçları var.

Şenol Güneş kazanır!

Trabzon bi sürpriz olmazsa rahat kazanır.

beşiktas satış yapmassa alır..ts de pek iyi oldugu söylenemz son haftalarda...ayrıca kalite bakımından bjk daha iyi ve kendi sahalarında bu kadroyla arka arkaya iki derbi kaybetmezler heralde...

Cok güzel bir mac olacak. Besiktas'in savunmasi zayif. Trabzon ise kontradan ve bireysel hatalardan cok gol yiyor.

Arabayı sattım, yazlığa da müşteri arıyorum, bulduğum an onu da satıp soluğu iddaa bayiinde almayı planlıyorum. :) Banko 2 olur. :)

Ahhaaaa ben bu videoyu yeni gördüm , anonscu aynen şunu diyor ''Arkadaşlar lütfen dışarı çıkalım , şampiyonluğu tadıyla yaşayalım '':lol:

bjk kazansa essekler gibi sevineceksin,sonra gidip taksimde bjk diye bagiricaksin gecen sezon oldugu gibi.

Nasıl sevineceğimi kendinden biliyorsun galiba? Tamam sataşıyorsun da, ölçüyü kaçırma. Sataşmanın da adabı var. 33 yaşında adama ben mi edep-adap öğreteyim? Bir düşün istersen Sercan ile Kurtuluş'un dediklerine niye gülüp geçtim de sana cevap verme gereği duydum?

2-2 biter se napcan timsah yürüyüşü?

Düşünürüz bir şeyler, bitsin önce 2-2. :)

Trabzonspor galip gelir,gerçi ne zaman yener desem kaybediyor :(

Üst Alt