STSL H:24 | Gaziantepspor 3-1 Sivasspor | 5 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:24 | Gaziantepspor 3-1 Sivasspor | 5 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:24 | Gaziantepspor 3-1 Sivasspor | 5 Mart | 2.Yarı

Hagi cok gol atıyor diye kadro dısı bırakırdı

Cenk'i Bursa maçındada izlemiştim, bizim maçlardada izledim ama en etkili günü bugün sanki.

Antebin kadrosu Bursadan falan daha iyi eğer seneye sağlam bi ön libero alırlarsa şampiyonluğa oynarlar

Bence bizle oynanan TT Arena'daki maçta pek etkili değildi ama ilk maçta belli etmişti kalitesini.

Bizim son maçta etkisizdi..

Kendi adina iyi oynuyordu ama, Gaziantep takim olarak berbatdi o mac. Cenk'lik durum yoktu pek.

Ona diyecek lafım yok zaten ki istatistiklerde öyle diyo. 7 maç 7 gol 1 asist.Ben kendimce en etkilisini seçtim.

Her hangi itiraz niyetine degil, bu oyuncuyu gulunc otesi sebeplerden kacirdigimiz icin boyle dedim. Simdiye kadar kacirildina en cok uzuldugum oyunculardan biri Sezer'le birlikte. :eek:

Cevap: STSL H:24 | Gaziantepspor 3-1 Sivasspor | 5 Mart | Maç Sonucu

Güzel bir maç oldu yada ben stadyum da izlediğim için mi çok güzel geldi bana bilmiyorum.

Tosun Paşayı canlı canlı izlemek daha büyük bir keyif çok klas bir oyuncu gerçekten.

Olayın iyi tarafından bakmak lazım milli takım en fazla ihtiyaç duyduğu bölgeye çok iyi bi oyuncu kazandı hem de 20 yaşında.Nuri,Mehmet Ekici,Cenk Tosun,Sedar Kesimal,Ersan bunlar büyük kazanç milli takım için

Antep gerçekten süper takım olmuş.Defansı ve kalecisi çok iyi,vagner popov ve cenk tosun da kaliteli adamlar zaten.Gerçekten mükkemmel takım kurmuşlar.

Üst Alt