STSL H:26 | Beşiktaş 4-2 Kayserispor | 19 Mart | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:26 | Beşiktaş 4-2 Kayserispor | 19 Mart | Maç Sonucu

Turkiye.png

besiktas.png
V.png
kay.png

bjk-in%f6n%fc.jpg

Spor Toto Süper Lig 26. Hafta

Beşiktaş - Kayserispor

Fi-Yapı İnönü Stadı, İstanbul

19 Mart

19.00​

Cevap: STSL H:26 | Beşiktaş - Kayserispor | 19 Mart | 19.00

kayseride düşüş var kartalımda kötü.beraberlik ağır basıyor.

Cevap: STSL H:26 | Beşiktaş - Kayserispor | 19 Mart | 19.00

Beşiktaş karşılaşmaya şu 11 ile başlayacak;

Rüştü, Ekrem, İbrahim, Ferrari, İsmail, Simao, Ernst, Guti, Necip, Quaresma, Bobo

Kayserispor ise sahada şu 11 ile yer alacak;

Souleymanou, Savaş, Önder, Serdar, Hasan Ali, Mehmet Eren, Selim, Ziani, Abdulkadir, Amrabat, Zaleyeta

Cevap: STSL H:26 | Beşiktaş 0-1 Kayserispor | 19 Mart | 1.Yarı

kayseri atti...zalayeta güzel bir vurus yapti...ama daha baskili oynayan bjk ...ayni bizim gibi hak etmedikleri bir gol yediler..

Bu Ismail denen beceriksiz neye göre Milli takima alindi merak ediyorum. Bizim Hakan'i da almislar. Sanki hic bizim yada Bjk'nin maclarini izlemiyorlar. Eger Avusturya macini kaybedersek Oguz ve Hiddink'i kovsunlar.

Bu Ismail denen beceriksiz neye göre Milli takima alindi merak ediyorum. Bizim Hakan'i da almislar. Sanki hic bizim yada Bjk'nin maclarini izlemiyorlar. Eger Avusturya macini kaybedersek Oguz ve Hiddink'i kovsunlar.

öncekli maclar ile kiyaslarsam milli takimin bu kadrosu yine iyi...bundan önceki aday kadrolar tam fiyasko idi...

hadi bizi anliyorum kadromuz kötü, TD kötü yönetim kötü vs...ama bjk neden bu kadar kötü anlamak zor...o kadar iyi oyunculari var aslinda..

Üst Alt