STSL H:27 | Fenerbahçe 0-0 Bursaspor | 3 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:27 | Fenerbahçe 0-0 Bursaspor | 3 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:27 | Fenerbahçe - Bursaspor | 3 Nisan | 19.00

Neyin detayını istiyorsun anlamadımki. 9 da 9 yapmışız.Takım gayet hırslı,inançlı oynuyor, sen kalkmışsın bütün maçlara kıldan tüyden, tamamen taraflı, 0 (yazıyla sıfır) objektiflikle yorum yapıyorsun.

Kör bir insana bişeyler anlatmak o kadar zorki..Gerek bile duymuyorum..Tespitlere devam ;)
Sen hiç türkiye kupası gördünmü gökhan?Eğer şampiyonluk hakkınızsa sene sonu tokadı yemeden şampiyon olursunuz ama değilse bu defa 5 dakika kutlarsınız şampiyonluğu:asd:

Sen hiç türkiye kupası gördünmü gökhan?Eğer şampiyonluk hakkınızsa sene sonu tokadı yemeden şampiyon olursunuz ama değilse bu defa 5 dakika kutlarsınız şampiyonluğu:asd:

Her takım zaman içerisinde dalga geçilecek pozisyonlara düşmüştür buna bişey demiyorum.galatasaray ında vukuatları vardır.ama bu takım 2.yarı performansıyla inancıyla şampiyonluğu hak ediyor..Biraz objektif olmakta fayda var..

Her takım zaman içerisinde dalga geçilecek pozisyonlara düşmüştür buna bişey demiyorum.galatasaray ında vukuatları vardır.ama bu takım 2.yarı performansıyla inancıyla şampiyonluğu hak ediyor..Biraz objektif olmakta fayda var..

Hakettiğinizi gösterin o zaman şampiyon olun.

FENERBAHÇE-BURSASPOR

SAAT: 19.00

STAT: Şükrü Saracoğlu

HAKEM: Kuddusi Müftüoğlu

YAYIN: Lig TV

FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Lugano, Yobo, Andre Santos, Mehmet Topuz, Emre, Cristian, Özer, Alex, Niang.

TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

BURSASPOR: Ivankov, Serdar Aziz(Vederson), Stefanov, İbrahim Öztürk, Ali Tandoğan, Ergic, Svennson, Volkan Şen, Ozan İpek, Batalla, Miller

TEKNİK DİREKTÖR: Ertuğrul Sağlam

Bursa'da moraller yerinde. 10 bin kişiye imza töreni falan, baya gaza gelmişler.

Bursa bugün kazanmali, cünkü haftaya Trabzon'dan kaybetmeyiz bence.

Ivankov bir 'panenka' atsa da, Volkan bir daha King-Kong'luk yapacak mi, görürüz.

Bu maç ve Eskişehir deplasmanından 6 puan ile çıkarsak şampiyonluk için çok önemli avantaj yakalarız. Trabzon'un önünde Galatasaray (D), Bursa, Eskişehir (D) ve Gaziantep maçları var çünkü arka arkaya, minimum 5 puan kayberler kanısındayım. Kadıköy'de bu kadar kritik bir dönemde puan bırakacağımızı sanmıyorum, zor da olsa kazanırız bugün.

2.Yarı performansı, kaç tane maç iyi bir performansla alındı ?

Üst Alt