STSL H:27 | Fenerbahçe 0-0 Bursaspor | 3 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:27 | Fenerbahçe 0-0 Bursaspor | 3 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:27 | Fenerbahçe 0-0 Bursaspor | 3 Nisan | Maç Sonucu

şahsen sezon sonuna kadar trabzonluyum. gerçekten trabzonlu olduğum için değil. Galatasaray'ın çıkarları gereği trabzonluyum. biraz beyni olan bunu anlar. ve önümüzdeki haftaki maç [kaderin cilvesi] çıkarlarımız için yenilmemiz lazım.

Ya Merih, çarpık olan şurası. Herkes hakem hatalarının sadece kendisi aleyhine yapıldığını iddia ediyor. Yok böyle bir şey. Fenerbahçe'nin aleyhine de oluyor hatalar, buyur penaltımız verilmedi işte bugün. 1 senedir forumda yazıyorum, bugüne dek hakemler Fenerbahçe'nin hakkını yiyor veya X takımı kolluyor diye bir şey dedim mi burda? Hakem hataları her takım lehine ve aleyhine oluyor, sadece bir takımın lehine olup diğerlerinin aleyhine oluyormuş gibi göstermenin yanlış olduğunu söylüyorum hep.

Buyur bugün biz mağdur olduk hakemden, yine aynısını söylüyorum. Her takımın lehine ve aleyhine hatalar oluyor, kasıt aramak da yanlış, sadece kendi takımlarımızın mağdur edildiğini söylemek de yanlış.

Her takım aleyhine hata oluyor ama sadece kendi canınız yanınca konuşuyorsunuz bu komik oluyor:)

Fener bu sene sampiyon oldu,oldu.

Seneye ben bizim bomba gibi girecegimizi umuyorum. Nasil bilmiyorum,ama hisslerim öyle diyor.

Cevap: STSL H:27 | Fenerbahçe 0-0 Bursaspor | 3 Nisan | İkinci Yarı

arkadaşım GSARAY maç verir diye bir anlam mı çıkardın bu cümlemden?ben naçizane bir kul olarak haftaya inşallah trabzon bizi yener diyorum..bu sonuç beni haftaya mutlu edecektir..

Galatasaray 'lı bunu dememeli. Çıkıp rakip kim olursa olsun mücadele etmeli. Yener yada yenilir o ayrı.

Koz vermeyin 3 kuruşluk adamlara.

Geçen yıl basketbol takımımız düşmeye oynarken darüşşafaka,mersin gibi takımlara yenilen fenerin şerefinden mi bahsediyoruz yoksa

haftaya Trabzona yenilelim diyince niye bu kadar sinirleniyor ki millet anlamıyorum,ulan diğer maçlarda bizim takım yensin istiyoruz da ne oluyor,bizim dememizle mi oluyor sanki bu işler.Bana kalırsa bizim takım bize inat haftaya Trabzonu yener..

Sadece Fenerbahçeliler mi kendi canı yanınca konuşuyor?

Mantık olarak haklısın aslında. Fenerbahçeli olmayanlar Fenerbahçe'nin 17 rakibinden herhangi birinin canı yandığında da konuşuyor, o yüzden sadece kendi canları yandığında konuşuyor demek doğru değil. Fenerbahçeliler ise sadece kendi canları yandığında konuşuyor. Doğru...

O da demiş ki o palyaço benim.

Ya bu AhmetÇakarın kuyruk acısı var heralde, herif fenerin avukatı oldu çıktı başımıza. Hakem o penaltı pozisyonu dışında ki bana göre penaltı değil- resmen Bursayı doğradı, hele son dakikada verdiği frikik resmen ama yenemediler işte. Ahmetçakar aklı sıra hakemleri ve Oğuz sarvanı fenerin şampiyon olmasını engellemesinler diye doldurmaya çalışıyor. Çok ağladılar bugün hakem için peki biz napalım en az 10 maçta katlettiler bizi ama bizi savunan kimse yok medyada.

Ya bu AhmetÇakarın kuyruk acısı var heralde, herif fenerin avukatı oldu çıktı başımıza. Hakem o penaltı pozisyonu dışında ki bana göre penaltı değil- resmen Bursayı doğradı,. hele son dakikada verdiği frikik resmen ama yenemediler işte. Ahmetçakar aklı sıra hakemleri ve Oğuz sarvanı fenerin şampiyon olmasını engellemesinler diye doldurmaya çalışıyor. Çok ağladılar bugün hakem için peki biz napalım en az 10 maçta katlettiler bizi ama bizi savunan kimse yok medyada.

ahmet çakar sağ gösterip sol vurur. zeki adamdır. kime ne zaman ne şekilde konuşacağını bilir. fener puan kaybetti diye şimdi onlara oynuyor. haftaya kazansınlar başka şey söyler.

Geçen yıl basketbol takımımız düşmeye oynarken darüşşafaka,mersin gibi takımlara yenilen fenerin şerefinden mi bahsediyoruz yoksa

Haftaya Galatasaray olur da kaybederse Fenerbahçe şampiyon olmasın diye kasıtlı mı kaybetmiş olacak? Ben 2 kez Galatasaray ile Beşiktaş şampiyonlukta çekişirken Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı yenip Galatasaray'ın önünü açtığını hatırlıyorum. Onlara yorumun ne?

Hatta ve hatta sondan 2. hafta fener bilerek bornovaya yenilmeseydi playoffa gidecektik.Tüm rakiplerimize bilerek yenilen fener.Maç satmaktan falan bahsetmeyin sakın

Nasıl yani?

Hakem hatası başka şey, rakip maçı versin diye beklemek başka şey. Gördünüz mü X takım bize karşı sıkmasın fazla, rahat rahat yenelim diyen Fenerbahçeli? Arkadaşların dediği açık açığı bizi yenerseniz şampiyon mu olacaksınız, bırakın da biz yenelim. Trabzon geçen yıl son maçta şerefiyle mücadele etmişti bize karşı, yerin dibine soktuğunuz antuda "Tebrikler Trabzonspor" diye konu açılmıştı. Şampiyonluğu son maçta kaçıran takımın taraftarları kendini şampiyonluktan eden takım için yapmıştı bunu. Trabzonlu futbolcu ve taraftarlar rakipler maçı versin diye bekliyor, şerefiyle mücadele edenlere satılmış diyor görüyorsunuz. Böyle yapan 1 tek Fenerbahçeli gördüyseniz hemen söyleyin.

Abi bare angut.com u gelip ovme burda. Iyiki bi tebrik etmisler. Ben sana o sitede acilan o kadar sacma sapan ve igrenc konular anlatirimki, sampiyonluktan eden takimi tebrik etme konusu bile kurtarmaz...

Üst Alt