STSL H:28 | Kasımpaşa 0-1 Beşiktaş | 11 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:28 | Kasımpaşa 0-1 Beşiktaş | 11 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:28 | Kasımpaşa 0-1 Beşiktaş | 11 Nisan | Maç Sonucu

Maçtan yeni geldim. Kasımpaşa'nın ne manyak taraftarı var arkadaş. Doksan dakika küfür ettiler. Stat'da iki takımada ayrılan yerler doluydu. Fırat Kocaoğlu müthiş işler yaptı. İçimden bu çocuğu gönderen zihniyete diye çok geçirdim. Maçın bitimiyle bütün stad Fırat diye inledi. İyi maçtı verdiğim 10 liraya değdi. :)

Rıdvan Dilmen Quaresma Pedrodan iyi futbolcu dedi ya da ben öyle anladım.Başka duyan oldu mu?:asd:

Rıdvan Dilmen Quaresma Pedrodan iyi futbolcu dedi ya da ben öyle anladım.Başka duyan oldu mu?:asd:

pedro takım oyuncusu olarak q7den kat kat iyi.yetenek ve beceride q7 iyidir.bugün 3 kişinin arasında top sektirmek her baba yiğidin harcı değildir.

Allah belanı verecek Lick Tv , küfürün sesini bi an olsun kısmadılar , Kasımpaşa denen halsiyetsiz takımın taraftarları da maç boyunca küfür ettiler.

E biz Beşiktaş taraftarı olarak küfürsüz de karşılık veririz .

''Düşene bi tekme de bizden hem de en alasından !''

Tabi ki daha iyi.

Herhalde daha iyi , Barça'da oynamakla her şey bitmiyor , adamlar öyle bi pas yapıyor ki sürekli teke tek kalıyor kanat hücumcuları , Quaresma tek kalmadığında bile rahatlıkla geçiyor.

Pedro'yu Quaresma ile kıyaslamak bile futbola ihanettir.

Üst Alt