STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu

Turkiye.png

fb.png
V.png
g.antep.png

45802249fenerbahcestadi.jpg

Spor Toto Süper Lig 29. Hafta

Fenerbahçe - Gaziantepspor

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu, İstanbul

16 Nisan

19.00

Cevap: STSL H:29 | Fenerbahçe - Gaziantepspor | 16 Nisan | 19.00

Güzel maç olur. Maçın başında öne geçerse Fener Antep'in geri dönme şansı olmaz. Onun için ilk yarım saati iyi atlatmaları lazım. 0 bitme ihtimali bence yüksek.

ana başlıkta maç tarihi 16 nisan yerine 19 nisan yazılmış. düzeltelim :D

Bu mac bence Fenerbahcenin en zor maci olacak. Bunu gecerlerse bana göre Sampiyonlar,cünkü Trabzon her maci alamaz.

Antep yatmazsa ben burdan Antep adina en az beraberlik bekliyorum.

Fener oynamayan takimlara karsi baski kurmayi basariyor. Oynayan takimlara karsi cogu zaman duran toplardan etkili oldu,yane balina aldi maclari.

Olcan atiyormus golleri, Fener'i sampiyonluktan ediyormus... Ne olur ama :D

Fenerbahçe, bu maçı kazandığı takdirde şampiyonluk yarışında son virajı dönmüş ve Trabzonspor ile kafa kafaya son düzlüğe girmiş olacak.

Eğer kazanamaz ise ve Trabzonspor, Bursaspor'u yenerse "Şampi..." olacak.Çünkü fark 2 maça çıkacak.Buradan kapanması imkansız değil tabii ki.Fakat yüzde 10'un üstünde değil ihtimal.

Antep arenada bize karşı oynadıgı futbolu oynarsa fenerbahçe 3-0 kazanır.

Tolunay hoca feneri günahı kadar sevmez... Onun maçı olacak ve gerekeni yapacaktır Reis

Fener 4-1 Galatasaray

Fener 1-0 Beşiktaş

Özellikle Fener 1-0 Bjk maçından sonra bu hakemin böyle zorlu bir haftada bu maça verilmesini anlayamadım.Formda olsun olmasın bu adam geçen yıl fb-bjk maçında bjkyi doğradı.Hakan sivriselvi'nin bir kopyası gibi bütün kararları Fb lehine verdi.Daha önce verselerdi.

Üst Alt