STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:29 | Fenerbahçe - Gaziantepspor | 16 Nisan | 19.00

fenerin puan kaybetme olasılığı birtek bu maçkaldı. bu maçı da geçerlerse kalan maçlar çerezdir fener için. o yüzden tolunaydan bir beraberlik bekliyorum bu akşam

kaybetme ihtimallerini 1% olarak bile görmüyorum (bunlar ne yapiyor ediyor atiyor)

ilk yarı 3 -0 antep önde bitirir ikinci yarı ne hıkmetse antepli defans oyuncuları top ıskalamaya baslarlar febe 4-3 şaibeli bir sekılde alır sonrada tarih yazdık derler :D

11'LER:

Fenerbahçe: Volkan, Gökhan, Lugano, Yobo, Santos, M.Topuz, Cristian, Emre, Caner, Alex, Niang

Yedekler:

T.Direktör: Aykut Kocaman

Gaziantepspor: Karcemarskas, El Yasa, Dany, Emre, Ivan, Popov, Hürriyet, Murat, Olcan, Wagner, Cenk Tosun

Yedekler:

T.Direktör: Tolunay Kafkas

Karcemarskas'a çok is düsüyor bugün... Kalesini gole kapatsin, Antep ne yapip ne edip alir bu maçi... Ben Antep'in kazanacagini düsünüyorum...

Gaziantep'in kritik maçlarda feneri ısırdığını hiç görmedim. Duyan, gören varsa beri gelsin.

Antep ilk 10 dakikada bir gol atar, Fener geriye kalan 80 dakika'da 5-6-7-8 gol atar.

Rahat bir mac olur fb icin. Mac uzun süre golsüz giderse Göcek sahneye cikar. Bu mactan bisey beklemeyin yani.

Maça " yukarıdan " birileri el atmazsa, Antep'in maçı bırakacağını hiç sanmıyorum ben.Trabzonspor'un Bursa'dan 3 puan alabileceği bir haftada Fenerbahçe'yi yenerseler 3.lük için müthiş bir avantaj sağlarlar.

Alexi tutsunlar diyecem de kimse tutamıyo bu adamı üstelik öyle hızlı falan da değil adam kendine bi şekilde boş alan açmayı başarıyo

Gaziantep surpriz yapar demek istiyorum ama fener Gaziantep maclarini kolay geciyor

Üst Alt