STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu

Maçtadım, Trabzonspor 'u çıplak gözle izledim.

TS kazandı ama işi önümüzdeki maçlarda gerçekten zor.

Şehir ise basit bir galibiyeti çok çılgınca kutladı, bence abartılıydı.

abi 30 senedir gelemeyen şampiyonluk kazanılan takım geçen senenin şampiyonu kalan maç sayısı 5 burdan bakılınca basit ama oradan bakılınca anlamı büyük bir galibiyet 7'ye 5 var ... ama şampiyon olurlarsaki umarım olurlar işte o zaman neler olur hiç bilemiyorum kaç kişi kalp krizinden , kaç kişi sıkılan kursunlardan dünya değiştirir belli olmaz .

Maçtadım, Trabzonspor 'u çıplak gözle izledim.

TS kazandı ama işi önümüzdeki maçlarda gerçekten zor.

Şehir ise basit bir galibiyeti çok çılgınca kutladı, bence abartılıydı.

Her hafta ayni laflar: 'TS sampiyon olamaz bu futbol'la, sehir baskisi, vs vsvs'

Adamlar her maçini kazandi ve lider su anda.

Silah ben duymadım ve görmedim. Benim gördüğüm ve çok rahatsız olduğum şey, maçtan sonra eğlenmek üzere toplandıkları alanda (Burger King 'in önü) yapılan "araçla lastik yakma" gösterileriydi. 100 lerce izleyenin içinde akıl alır gibi değildi. Kaç araç peşpeşe yaptı hemde...

Ayrıca "şampiyon yap bizi, cehennemde yak bizi" tezahüratının sonu pek hayra alamet değil.

Trabzon şehri gelmesi olası bir şampiyonluğu biraz daha dingin karşılamalı.

yalnız eğri oturup doğru konusmak gerekirse trabzon top oynamıyor be bilader :D

Silah ben duymadım ve görmedim. Benim gördüğüm ve çok rahatsız olduğum şey, maçtan sonra eğlenmek üzere toplandıkları alanda (Burger King 'in önü) yapılan "araçla lastik yakma" gösterileriydi. 100 lerce izleyenin içinde akıl alır gibi değildi. Kaç araç peşpeşe yaptı hemde...

Ayrıca "şampiyon yap bizi, cehennemde yak bizi" tezahüratının sonu pek hayra alamet değil.

Trabzon şehri gelmesi olası bir şampiyonluğu biraz daha dingin karşılamalı.

Abi her maç sonrası o olaylar neredeyse oluyor. Benim şahsen arkadaşlarım orada her maç sonrası bu kutlamalara falan katılıyor. Sadece bu maça değil bu seneki özellikle son 3-4 haftadaki alınan her galibiyeti çılgınca kutluyorlar. Facebookda falan videoları da var.

Trabzon'un şampiyon olması halinde o şehri yakarlar ciddi ciddi. 40 gün 40 gece kutlama olur.

Üst Alt