STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu

Maç 1-1 'ken bize verilmeyen penaltı çok daha netti. Nedense taraflı spor programlarında kimse konuşmadı bunu.

hic utanma yokmu sizin gibilerde ?

penalti penalti degil

emre ve gökhan atilmaliydi. atilmadi

ligin 2.yarisinda alinan galibiyetlerin cogu hakem reyizlerle alindi. Birde cikip mal mal konusuyorsunuz.

hic utanma yokmu sizin gibilerde ?

penalti penalti degil

emre ve gökhan atilmaliydi. atilmadi

ligin 2.yarisinda alinan galibiyetlerin cogu hakem reyizlerle alindi. Birde cikip mal mal konusuyorsunuz.

baskani azize yönetimde cekip mosmoroglu gibi birisi ve takimda lugano emre alex gökhan gibi cirkeflerin oldugu bir camianin taraftarindan ne beklersin kardes

bunlarin alayi böyle

İnsanda biraz yüz olur lan.Kazandığınız maçların %90ında hakem yardımı aldınız ve buna rağmen ağlama başarısı gösterebiliyosunuz.Sizin gibi pislik bi camia dünya üzerinde yok.

Dediğime yalan diyebiliyor musun? Penaltı mıydı değil miydi ilk pozisyon? O zaman 2-1 yapsak maç nereye giderdi? Buca'nın mağlup duruma geçmesinden sonra şuurunu nasıl kaybettiğini görmedin mi? O penaltı verilseydi bal gibi kazanırdık maçı, rahatça. Ne diğer penaltı pozisyonunu tartışırdık burada, ne de Gökhan'ın pozisyonunu.

İkinci penaltı pozisyonuna gelirsek, Ediz dahil kimse net olarak penaltı değil diyemedi. Hatta burada Ediz maçı sattı diyenler de oldu. Bu ne anlama geliyor. Gökhan'ın topu yere vurması bana da sarı kart gibi geldi, evet. Ama hepsini toplayınca hakem az kalsın 3 puanımıza mani olacaktı.

Dediğime yalan diyebiliyor musun? Penaltı mıydı değil miydi ilk pozisyon? O zaman 2-1 yapsak maç nereye giderdi? Buca'nın mağlup duruma geçmesinden sonra şuurunu nasıl kaybettiğini görmedin mi? O penaltı verilseydi bal gibi kazanırdık maçı, rahatça. Ne diğer penaltı pozisyonunu tartışırdık burada, ne de Gökhan'ın pozisyonunu.

İkinci penaltı pozisyonuna gelirsek, Ediz dahil kimse net olarak penaltı değil diyemedi. Hatta burada Ediz maçı sattı diyenler de oldu. Bu ne anlama geliyor. Gökhan'ın topu yere vurması bana da sarı kart gibi geldi, evet. Ama hepsini toplayınca hakem az kalsın 3 puanımıza mani olacaktı.

hangi pozisyonu diyorsun ilk penalti olarak ?penaltilik bir pozisyon göremedim ben

Sezon başından beri gösterilmeyen onlarca kırmızı karta ne diyecen?

Dediğime yalan diyebiliyor musun? Penaltı mıydı değil miydi ilk pozisyon? O zaman 2-1 yapsak maç nereye giderdi? Buca'nın mağluğ duruma geçmesinden sonra şuurunu nasıl kaybettiğini görmedin mi? O penaltı verilseydi bal gibi kazanırdık maçı, rahatça. Ne diğer penaltı pozisyonunu tartışırdık burada, ne de Gökhan'ın pozisyonunu.

3 puani hak edecek ne yaptinizki sahada ?

gökhan atilmaliydi artizin teki, lugano yobo bedavaya verseler almazdim okadar kötü.santos bi gol atti milletin gözüne girdi yoksa 2 goldede hatasi var. cristian desen zaten o dogustan mal. emre hep yerde , top mop oynamadi,kral dediginiz alex penaltiya kadar yoktu bile sahada. sonra buca defansi alexi görmedim ayagina attirdi bi gol daha hemen göze girdi. yoksa alexin afedersin bi *** yaptigi yoktu. topuz ne yapacagini bilmiyor öyle caresizce kosuyor. caneri konusmaya gerek yok. Semih kücük takim oyuncusu . bi halta yaradigi yok.

Buca kaleciside gercekten rezalet. o gollerin neredeyse hepsinde hatasi var. Hele hele ilk yarida bucanin fenere gol attirma gibi bir istegi vardi. 1 gol attirdilar. alex korner atiyor. defanstan birisi alexin ayagina atiyor topu, güya uzaklastirdi topu. sonra alex efendi euroogluna bi pas atti oda vurdu sansina gol oldu.

yemin ederim biz sizden iyi oynadik. Ama sadece 1 gol atabildik

3-1 oldu, yanimda amcam,abim falan filan vardi. Simdi 2 dakikaya kalmaz uyduruktan bi penalti calar uyurgezer dedim caldi. Sonrada moralimiz bozuldu ayagina 2-3 gol daha yerler. Hepsini bildim..

SEYTANDAN BULUN INSALLAH!

@ Mustafa ..

Ben de fb forumlarina girdigimde , senin su an maruz kaldigin muameleye maruz kaldigim icin durumunu anliyorum. Cok takilma soylenen ters sozlere. Ben de sahsen abartildigi gibi olmasa da hakemlerin fenere daha pembe baktigini dusunuyorum , belki bana ya da bize oyle geliyor ama size de tersi geliyordur. Yaptiginiz dogru yatirimlarin , bu sene ozelinde kenetlenmis halinizin diger takimlardan her ne kadar biz oyle istemesek de sampiyonluga yakin oldugu bir gercek. Biz de haliyle GS liler olarak once fb nin sampiyon olmamasini isteriz , o yoksa yarista bjk yi istemeyiz , boyle boyle devam eder asagi dogru. Ama fb li de GS yi istemez. bu cok normal

fenerliler kendilerini cok otekilestiriyor , kendi tercihleri , yani bir topluma surekli bir ayricalikliyiz soylemi ile yaklasirsan insanlarin nefreti illa ki uzerinizde yogunlasir , 25 milyon fenerli sozu ile basladi , cumhuriyet sozleri ile devam etti , peskes ve ona buna yatma laflari ile doruk yapti bu ayrimciligin altina atilan odunlar.

peki burada GS nin ve diger takimlarin sucu yok mu ? sizden cok bizim sucumuz var , kendi icimizde butunlesemedik , abuk sabuk yonetimler kadrolar ve yanlis yapilanma ile ekmeginize yag surduk. sans da pek yaninizda degildi bir kac sezon sonu . bu da sizin gerginliginizi iyice arttirdi bu sezon. ben mac mac analiz edersem bu sezon inanilmaz bir fb destekcisi hakemler grubu gormedim , gorsem gordum derim .. 2006 da gormustum , 2001 de gormustum , ama bu sene gormuyorum ,lehte ve aleyhte cok hata yapildi size.. diger yandan en goze batan sey , bazi oyuncularinizin israrli ve inatli bir sekilde antipatik hareketlerinin , simarikliklarinin cezalandirilmamasi .. antep macinda penaltiniz da verilmeliydi , lugano da atilmaliydi , ikisi de yapilmayinca size de bize de malzeme cikiyor haliyle.

3 defans oyuncusu kadro disi birakilmisti, Uyurgezer'in uyduruk penaltisiyla gelen galibiyet.

Üst Alt