STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Eskişehirspor - Trabzonspor | 22 Nisan | 20.00

Eskişehir'in maça ekstra motive olmasını veya bizim için oynamasını istemiyorum, inşallah da öyle bir şey olmaz. Sadece Gaziantep'in dün oynadığı futbol kadar oynasınlar yeter, fazlasını istemiyorum.

Basligin Fenerbahçe-Trabzonspor olarak degistirilmesini talep ediyorum... Haydi Trabzon

Eskişehir'in maça ekstra motive olmasını veya bizim için oynamasını istemiyorum, inşallah da öyle bir şey olmaz. Sadece Gaziantep'in dün oynadığı futbol kadar oynasınlar yeter, fazlasını istemiyorum.

Gaziantep dün kötü top oynadı.Daha doğrusu kendi oyununun dışında oynadı.

Tabi dostum, bütün herkes size karşı birleşti zaten.:) Bu arada çok da zeki imişsin.

trabzona her hafta takılacak gözüyle bakıyorum ama yanıltıyor beni. ts 0-1 kazanır

Benim işime gelir ama,hiçbir takımın ne Fener nede Trabzon için oynadığını düşünmüyorum.

Ya benim derdim rakiplerin Fenerbahçe'ye ekstra motive olması değil. Herkes elinden geleni yapsın, herkes kapasitesinin üzerine çıksın Fenerbahçe ile oynarken. Ama aynı oyunu Trabzon'a karşı da oynasınlar istiyorum, sadece bize değil. O zaman kimse ağzını açamaz.

Harbi konuşalım şimdi, Bursa'nın bize karşı oynadığı futbol ile bugün oynadığı futbol aynı mı sence? Maçı verdi filan demiyorum Bursa, sadece Fenerbahçe'ye karşı %150 ile oynadılar, bugün %100 ile diyorum. Öyle değil mi?

Saniyorum ki futbolcular karsilarinda Alex, Lugano ve Emre gibi ..... cocuklarini gorunce extra motivasyona sahip oluyorlar. Benim fikrim bu yonde. Trabzon'da bu kadar hakemle ugrasan, rakibe saygisi olmayan adam yok cunku.

Ya benim derdim rakiplerin Fenerbahçe'ye ekstra motive olması değil. Herkes elinden geleni yapsın, herkes kapasitesinin üzerine çıksın Fenerbahçe ile oynarken. Ama aynı oyunu Trabzon'a karşı da oynasınlar istiyorum, sadece bize değil. O zaman kimse ağzını açamaz.

Harbi konuşalım şimdi, Bursa'nın bize karşı oynadığı futbol ile bugün oynadığı futbol aynı mı sence? Maçı verdi filan demiyorum Bursa, sadece Fenerbahçe'ye karşı %150 ile oynadılar, bugün %100 ile diyorum. Öyle değil mi?

Fenerbahçe'ye karşı extra motivasyon olduğu bir gerçek ama bunu sağlayan da Emre Belözoğlu gibi Lugano gibi Volkan gibi bazen Alex gibi rakibi döve döve yenmeye çalışan oyunculardır.

Burada haklı olabilirsin ama,Bursa'nın Fenerbahçe'ye karşı %150 oynamasının sebebi;geçen sezon Trabzon'un son hafta Bursa'yı şampiyon yapması.Bursaspor,Fenerbahçe karşısında Trabzon'a karşı kendini borçlu hissederek oynadı.Fenerbahçe'ye karşı kötü oynayan takıma maçı sattı gözüyle bakılıyor bu kesin(Bazen kendimde dahil).

Fenerbahçe'ye karşı extra motivasyon olduğu bir gerçek ama bunu sağlayan da Emre Belözoğlu gibi Lugano gibi Volkan gibi bazen Alex gibi rakibi döve döve yenmeye çalışan oyunculardır.

Burada haklı olabilirsin ama,Bursa'nın Fenerbahçe'ye karşı %150 oynamasının sebebi;geçen sezon Trabzon'un son hafta Bursa'yı şampiyon yapması.Bursaspor,Fenerbahçe karşısında Trabzon'a karşı kendini borçlu hissederek oynadı.Fenerbahçe'ye karşı kötü oynayan takıma maçı sattı gözüyle bakılıyor bu kesin(Bazen kendimde dahil).

Haklı olabilirsiniz belki. Ama spor yapan bilir, hiç bir futbolcu maça maç esnasında motive olmaz, mümkün değildir böyle şey. Bir hafta önceden başlanır konsantre olmaya, o motivasyon ile çıkılır.

Bu maci eskisehir alir.Antep macini Trabzon alir ama eskisehirde puan kaybeder

Üst Alt