STSL H:30 | Konyaspor 1-1 Beşiktaş | 25 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Konyaspor 1-1 Beşiktaş | 25 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Konyaspor 1-1 Beşiktaş | 25 Nisan | Maç Sonucu

konyasporu eleştirmek gerekirse kesinlikle düşmeyi hakkediyor zaten düşeceksin hala 10 kişiyle savunma yapmanın anlamı ney hele o siyahi defans oyuncusu ne işe yarıyor merak ediyorum

beşiktaş ise hem fenerden sonraki en çirkef futbolu oynuyor hemde takım resmen quaresmanın köpeği olmuş adam pas vermiyor her şeyi saçma sapan harcıyor nihatın tepkisi çok normaldi resmen takımın atağa kalkmasına engel oldu onca takım gezmiş bir iş yapmamış bide bjk taraftarı q7yi öve öve bitiremez nihatın yarısı kadar iyi avrupa kariyeri yok keşke nihat bize gelse..

Yıldızlar karmasının macını kimse izlememis :D

Quaresma ne kadar bencil olursa olsun maçı izleyen biri beşiktaşı tek atağa çıkaran oyuncu oldugunu görür necip konusuna gelirsek valla şanslısınız santrofor kalmadı quaresma ne kadar önemliyse necipte o kadar önemliydi ernstinde umarım sorunu yoktur beşiktaş takım olamadıgı için çogu oyuncu yeteneklerini gösteremiyor başta fernandes simao ve ismail

hepsini geçtim necibin kırmızı görmesi çok kötü oldu. tamam hata yapıyor sert giriyor ama bence çok iyi oynuyor. fernandes bugün mükemmeldi .. ernstin çok önemli bi sorunu yokmuş sanırım. bakalım haftaya umarım güzel bi maç olur ...

Cevap: STSL H:30 | Konyaspor 1-0 Beşiktaş | 25 Nisan | Devre

oha

penalti falan yoktu beeeeeeee:)

penalt.png

@ sergen katılıyorum :)

Cana oynamazsa Beşiktaş maçında Beşiktaş bizi rahat yener.

Cevap: STSL H:30 | Konyaspor 1-0 Beşiktaş | 25 Nisan | Devre

penaltiyla alakasi yok

sivok resmen adamin elini sarmis yukariya kaldiriyor

bak adam indirmek istiyor kolunu ama nafile

sivok adamın elini sarmış kaldırıo yani ? :) daha neler duyacağız ... hadi bunu geçtim bu adam topa tam bi voleybolcu gibi vurdu :D onu da sivok yaptırdı o zaman ..

Üst Alt