STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu

Cevap: STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu

ee adam profesyonel

sedat peker talimatlariyla rizeye yatmis adam

herkesi kendi gibi sanmasi cok normal

karabuk macini izlememis hayatinin topunu oynadi

bizden 10 km fazla kosmus adamlar

Adam profesyonel işte anlıyo hacı. O anlamayacakta sen-ben anlayacak değiliz. Nası yatılacağını biliyosa kimin yattığını da anlar.

Elin oğlu top oynuyor. Bizi neden ilgilendiriyor çözemiyorum :)

Fenerbahçe ligin en iyi top oynayan takımı.Hakediyorlar zaten şampiyonluğu.

Ben Galatasaraylıyım.AntiFenerbahçeli değilim.

Hani fener maçlarını izlemesem inanacağım....

Sadece şunu söylüyorum son 2 haftada gökhan,lugano ve selçuk hiç tartışmasız kırmızı kart görmeliydi..Bu kırmızı kartlar çıkmıyorsa bu lig satılmıştır..

Bu arada fenerin kadrosu bencede ligin en iyi ve dengeli kadrosudur..Ama bu çok iyi oyun oynadıkları anlamına gelmiyor,şampiyon olmaları gerektiğini göstermiyor.Aynen bizim bundan önceki senelerde en kaliteli olan kadromuzla şampiyon olamadığımız gibi...

Heleki bu takımın bu oyunla ikinci yarıda sadece bir beraberliği olması türk futbolunun ne kadar kirli olduğunun göstergesidir..

Avrupada hakemler milli maçta olduğu gibi emre çirkefine acımaz oyundan atarlar,avrupada şampiyonlar liginde her hangi bir takım bu fenere(karabük maçının ilk yarısı) heleki pozisyon bulmak için beklerin açık gibi oynadığı ve bundan dolayı defansın evlere şenlik olduğu bir yerde acımazlar...

izlemedim sivas macini

yazdigina sasirdim ama trabzonla oynamiyordu sivas

Biliyorum. Söylediğim gibi A.Gücü maçına bakıyorduk. Haberi spikerden önce tribünlerden duyduk. Yanımdkai abi hatta ne oluyor dedi. Açtım TS maçını gol yemişler :)

O Sivas ki bize-bejeke'ye cengaver size kuşş. O bakımdan bir yerlere laf atarken dikkat edeceksiniz.

Adam profesyonel işte anlıyo hacı. O anlamayacakta sen-ben anlayacak değiliz. Nası yatılacağını biliyosa kimin yattığını da anlar.

yok herkes karsindakini kendisi gibi sanar mantigi ile konusur sergen

hele idda yorumlari

ne diyorsa tersine oynayin zengin olun

acik olani yazin biz de bilelim

evet fenerbahceliyim buraya da uye olmak serbest diye biliyorum

sizin futbol forumunuza da yazmiyorum tahrik olmasin diye

turk futbol forumuna yaziyorum

karabuk ikinci yarinin en etkili oyununu oynadi nerdeyse

Katilmiyorum. 2. yari resmen tespih salladilar. Gezindiler sahada. Ayrica Emenike olayi cok acik. Kendi takim arkadasi bile Emenike´ye saydiriyorsa düsün artik. Yok Trabzonluymus da bilmem ne. 4. dakikada net kirmizi kart veremiyor hakem. Niye? Cünkü yemiyor. Fenerbahce aleyhine düdük calan hakemlere ne oldugunu bütün hakemler biliyor. Yürek selanik. Net, banko kirmizi kartti yani. Yalan mi?

Hani fener maçlarını izlemesem inanacağım....

Sadece şunu söylüyorum son 2 haftada gökhan,lugano ve selçuk hiç tartışmasız kırmızı kart görmeliydi..Bu kırmızı kartlar çıkmıyorsa bu lig satılmıştır..

Bu arada fenerin kadrosu bencede ligin en iyi ve dengeli kadrosudur..Ama bu çok iyi oyun oynadıkları anlamına gelmiyor,şampiyon olmaları gerektiğini göstermiyor.Aynen bizim bundan önceki senelerde en kaliteli olan kadromuzla şampiyon olamadığımız gibi...

Heleki bu takımın bu oyunla ikinci yarıda sadece bir beraberliği olması türk futbolunun ne kadar kirli olduğunun göstergesidir..

Avrupada hakemler milli maçta olduğu gibi emre çirkefine acımaz oyundan atarlar,avrupada şampiyonlar liginde her hangi bir takım bu fenere(karabük maçının ilk yarısı) heleki pozisyon bulmak için beklerin açık gibi oynadığı ve bundan dolayı defansın evlere şenlik olduğu bir yerde acımazlar...

Emre öyle bir adamki "dostluk maçında" ve siyasi sorunumuz olamayan bir ülke takımına karşı kırmızı kart görmüş bir isimdir :)

Biliyorum. Söylediğim gibi A.Gücü maçına bakıyorduk. Haberi spikerden önce tribünlerden duyduk. Yanımdkai abi hatta ne oluyor dedi. Açtım TS maçını gol yemişler :)

O Sivas ki bize-bejeke'ye cengaver size kuşş. O bakımdan bir yerlere laf atarken dikkat edeceksiniz.

besiktas sanirm bu sene haric hic yenilmedi sivasa

misa ibb de size kus

1 kere bu sene yendi ki bu sene en kotu seneniz

nolcak simdi

boyle genelleme olcaksa hepsine bakalim

Ayrica Fenerbahce bu sezon hic gündüz maci oynamadi. Pazartesi günü kac mac yaptilar bilmiyorum. En fazla 1 belki hic. Fenerasyonun adaleti iste. Fenerbahce gündüz maclarini kaybediyor cünkü hep

Katilmiyorum. 2. yari resmen tespih salladilar. Gezindiler sahada. Ayrica Emenike olayi cok acik. Kendi takim arkadasi bile Emenike´ye saydiriyorsa düsün artik. Yok Trabzonluymus da bilmem ne. 4. dakikada net kirmizi kart veremiyor hakem. Niye? Cünkü yemiyor. Fenerbahce aleyhine düdük calan hakemlere ne oldugunu bütün hakemler biliyor. Yürek selanik. Net, banko kirmizi kartti yani. Yalan mi?

bana gore tartisilir

niangin pozisyonu da net penalti

gecen hafta burakin pozisyonu net devam mesela orada da yazdiniz mi degil diye hakem yemedi diye

bir kasit ariyorsaniz her takim icin objektif yazin

Neyin peşindesin dostum!!

Yaz bakalım o bucanın bebelerine görelim..

siz neyin pesindesiniz

tek tarafli yaziyorsunuz bir de galatasaraylisiniz

sanki trabzon kardes takiminiz

boyle birsey gormedim

trabzon lehine olan hatalardan 1 cumle kuran cikmamis koca forumda

besiktas sanirm bu sene haric hic yenilmedi sivasa

misa ibb de size kus

1 kere bu sene yendi ki bu sene en kotu seneniz

nolcak simdi

boyle genelleme olcaksa hepsine bakalim

İBB bizden öncedende puan aldı. Sİvas iyi zamanında size rahat maç verdi diyorum fark burada. Bejeke 3 golden fazla atamadı Sivasa bizde öyle. Şampiyon olduğumuz sezon Sivaslılar resmen savaştılar. O yüzden bunu geçiniz.

o dedigin bebeler trabzonu silip atiyordu burak o golü atmasaydi

siz neyin pesindesiniz

tek tarafli yaziyorsunuz bir de galatasaraylisiniz

sanki trabzon kardes takiminiz

boyle birsey gormedim

trabzon lehine olan hatalardan 1 cumle kuran cikmamis koca forumda

Çıkmaz çünkü işin öbür ucunda fenerbahçe gibi pislik içinde bir kulüb var. Trabzon'un hakkını yeniliyorsa biz buna karşı çıkarız. Heleki bugünkü kart :)

Çıkmaz çünkü işin öbür ucunda fenerbahçe gibi pislik içinde bir kulüb var. Trabzon'un hakkını yeniliyorsa biz buna karşı çıkarız. Heleki bugünkü kart :)

hala komedi yorumlar

ligin ikinci yarisinda en cok trabzon lehine hata olmustur

Neyin peşindesin dostum!!

Yaz bakalım o bucanın bebelerine görelim..

erman,leko,ragıp,musa,mendy,jebrin ,ali kuçik,onur,abdulkadir,cenk bebeymiş,hadi lan ordan...

adam gibi konus

forumdaki takimdaslarina siginip suratima yazamayacaklarini yazma

hadi lan ordanmis

sizin terbiyeniz bu kadarsa bu senein sorunun benim degil

adam gibi yazacaksan yaz

yoksa alinti yapma kendi kendine yaz

Üst Alt