STSL H:33 | Fenerbahçe 6-0 Ankaragücü | 15 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:33 | Fenerbahçe 6-0 Ankaragücü | 15 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:33 | Fenerbahçe 6-0 Ankaragücü | 15 Mayıs | Maç Sonucu

alın size trabzon taraftarı!!!!

311sxzl.jpg

o ikinci mesajdaki adam islam cumhuriyetinden filan bahseden adam ciddiydide hatta üye olup saydırasım geldi ,ama birinci mesajı yazan adam ironi yaptı tüm yazılanları okudum ...

Alex tek başına şampiyon yaptı kim ne derse desin

Sivas ile beraber Sampiyonluklarini kutlarlar.. Aziz Yildirim busefer Fiküstürdeki son maçi saglama almis.. Ne olur ne olmaz diye..

Bu maca kizmamiz yersiz ,ancak hep soyluyorum TS nin hic konusmaya hakki yok ,ayni hakem TS nin en zor macinda yanlis kararlarla Antep i tus etti. Dolayisiyla ozellikle 2-3 tartismasiz fb nin lehine hakem karari ile maclar cevrildi , ancak ayni kaymaktan TS de yedi. Ts kendi hiyarligina baksin , 9 puani kapattigina baksin , fb macinda 3-2 iken kacirdigi penaltiya baksin , 2-0 maglupken 2-1 e getirmek icin en ufak hamle yapmamasina baksin , ilk 3 macta 3 beraberlik alip ic sahada kaybettigi 6 puana baksin. fb nin 16 da 15 yapmasi ilginc evet baya ama suan halen puan puanalar ,demek ki 9 puana gelene kadarken de TS ayni tip basarili gitmis.

Maca gelince penaltilar olmasa mac zor cozulurdu ama malesef ki penaltilara laf edemeyiz , birincide alex in topu tiklamasi ile timing hatasi yapiyor A.G. li oyuncu , ikincide kaleci anlamsiz bir sekilde cikiyor (buca macinda guizanin attigi gole benzer sekilde) ve penalti yine net dogru , kirmizi kart tartisilir , bence her ne kadar net pozisyonsa da 100% gol pozisyonuna girer mi , yoksa A.G li oyuncunun engelleme sansi var mi tartisilir , bence var. Kart yanlis gibi duruyor. 3 uncude de yine benzer sekilde kendisinden kurtulan oyuncuyu indiriyor , top biraz fazla acilmis oldugundan sari kart veriyor , o da dogru. Ts nin lehine de cok var ama illa fb lehineleri soleyeceksek

1- Gencler macinda ekstrem offside gol (Mac o an 0-0)

2- Karabuk macinda 15 inci dk da Selcuk un atilmamasi (Mac o an 0-0 , skor 0-1)

3- Buca macinda verilen penalti karari (Mac o an Buca 3-1 FB)

Gencler macini cikiyorum , kimse bilemez ama o maci kazanir gibi duruyorlardi zaten ama Buca ve Karabuk maclarinda bu hatalar olmasa kesinlikle 3 puan alamazlardi denebilir. Ancak Kazim haybeye atilmasa Ts nin bizi yenecegini de dusunmuyorum , Antep macinda TS resmen galip getirildi. Ligin ilk yarisinda Engine , Colmana cikmayan kartlar... vs vs..

Bu iki takimin birbirine laf solemeye hakki yok , onlar da laf soyleyeceklerse GS nin filan federasyonu bombalamasi lazim nerdeyse yani

Muhteşem 3 lü

İ.Melih Gökçek-Aziz Yıldırım-Cüneyt Çakır

Şimdi maçın özetini izledim, ben hakem olsam 3'ünü de çalarım. Belki son penaltı biraz muamma ama.

Trabzonlular sinirliler sinirle ne söylediklerini bilmiyorlar hak veriyorum ama adamlara

devletin bütün kurumları başbakan dahil hakemler mhk fln saymıyorum zaten medyayı hiç yazmıyorum

fenerbahçenin yayında trabzonsporun karşısında

adamlarda haklı olarak biz gavur takımıyız herhalde moduna girmişler haklılar adamlar...

2 penaltı daha verseydide alex tanjunun 6 gollük rekorunuda kırsaydı :D

Çocukluk zamanımızda mahalle maçlarında "3 korner 1 penaltı" olurdu. Şimdiki mahalle(!) maçlarında "3 penaltı 1 şampiyonluk" mu oldu?

ALINTIDIR

Üst Alt