STSL H:33 | Fenerbahçe 6-0 Ankaragücü | 15 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:33 | Fenerbahçe 6-0 Ankaragücü | 15 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:33 | Fenerbahçe - Ankaragücü | 15 Mayıs | 20.00 | Lig TV

Şimdi anlaştık işte... :)

E iyi oynuyoruz Ertuğrul. 3 aydır iyi oynadığımızı söylüyorum ya zaten forumda, yeni değil. :)

Beşiktaş maçını şansla kazandık dedim ama ilk 20 dakikada Ekrem'e çıkmayan 1 kırmızı kart dışında verilmeyen 1 de penaltı var yanlış hatırlamıyorsam. O hatalar olmasa daha 20. dakikada Fenerbahçe 2-0 önde olacak ve Beşiktaş 10 kişi kalacak.

Antalya'ya karşı oynadığımız maç hayatımda izlediğim en sıkıcı Fenerbahçe maçıydı, bu kadar kötü futbol hayatımda izlemediğimi çok net söyleyebilirim.

Kasımpaşa ve Buca maçları yettiği kadar oynanacak maçlar, zaten takım da fazla kasmadan yettiği kadar oynadı. Rakipler zayıf olduğu için çok fazla eleştiri getirilecek maçlar değil.

Galatasaray maçında 1 puana razı mısın deseniz hayır diyecek biri olamaz, 2-1 kazanmamız piyangodan daha büyük şanstı.

Karabük maçının ilk yarısı pek iyi değildik ama buna rağmen golü bulabilirdik. İkinci yarıda gayet iyi top oynadık, baya da poziyon bulduk. Stres olmasa maç 3-4 olurdu.

Gençlerbirliği maçında hakem sonuca etki etti denebilir belki, yanlış penaltı ile öne geçtik, sonrasında 2-2 oldu maç ama 2. yarıda rakibi tamamen ezerek kazandık. O maçın 2. yarısı Fenerbahçe'nin en dominant olduğu maçlardan biriydi bu sezon.

İyi dediklerine katılıyorum.

Saha içinde değilde saha dışında iyi oynadığınızı söyleyebilirim. Bizim havlu atmış takımı bile hakem kararlarıyla yenip iyi oynuyoruz dersen tahrik edersin insanları. Kendini zor kurtaran Gençlerbirliğine 2 ofsayt gol atarsan, haftalardır oyuncuların ceza sınırında olup kart görmezlerse, Luganonun sahaya çıkması abesken hala kırmızı görmüyorsa bunu ancak fenerlilere anlatırsın. Gelip burda anlatırsan güleriz eğleniriz. Böyle inanmış insanlara aç bu toplum :D

Saha içinde değilde saha dışında iyi oynadığınızı söyleyebilirim. Bizim havlu atmış takımı bile hakem kararlarıyla yenip iyi oynuyoruz dersen tahrik edersin insanları. Kendini zor kurtaran Gençlerbirliğine 2 ofsayt gol atarsan, haftalardır oyuncuların ceza sınırında olup kart görmezlerse, Luganonun sahaya çıkması abesken hala kırmızı görmüyorsa bunu ancak fenerlilere anlatırsın. Gelip burda anlatırsan güleriz eğleniriz. Böyle inanmış insanlara aç bu toplum :D

Tahrik olmak isteyene bahane gerekmez ki, o bir şekilde tahrik olacak neden bulur. :)

Sizin fener maçındaki penaltınız 2.yarıdaydı.Bjk 2-1 Fbdi o sırada..İlk 20 dakika da Ekrem atılmalıydı.Kasımpaşa maçında çok kötü futbol oynandı bana göre.

Doğrudur, tam hatırlayamamıştım zaten penaltının dakikasını mesajda da belirttiğim gibi. Demek istediğim gibi her takımın lehine ve aleyhine hakem hataları oluyor. Artıları ve eksileri alt alta koyup toplayınca belki Fenerbahçe lehine 2-3 hata fazla olmuştur. Ama Trabzon için olanları da artı-eksi diye yazarsak, orda da lehte olan 2-3 hata daha fazla çıkar.

Sonuçta futbolun içinde hatalar ile kazamak da, kötü oyun ile kazanmak da, şans ile kazanmak da var. Şampiyonluklarda hepsinin payı vardır ama aslolan takımların sahada verdiği mücadeledir. Bu saatten sonra Trabzon da olsa benim gözümde şampiyonluğu hak etmiştir. Ama Fenerbahçeli futbolcular şampiyon olamazsalar bile verdikleri mücadele 10 şampiyonluktan daha değerlidir benim için. Çoktan şampiyon olduk diyorum o yüzden ben.

Türkiye'de gelenek oldu artık bu hakemlerden yakınıp etki altına almak. Özellikle 2-3 yıldır şampiyonluğa oynayan herkes yapıyor. Siz de rakiple burun buruna son 7-8 haftaya girin, hakem hatalarına maruz kalın, o zaman siz de bağırırsınız. (Yine yanlış anlama, küçümseme amaçlı söylemiyorum) Şampiyonluğa çok erken havlu attınız bu yıl, hakemlerden şikayet edecek kadar önemli bir hedefiniz kalmamıştı.

hadi ya 7 mac hakem hatasıyla mac kaybettik. siz aksine kazanıyorsunuz. fener noluyorda son 10 12 mac durmadan kazanmaya başlıyor. ulan gözünün önündeki pozisyonda selcugun fauluna devam diyor karaktersiz herif. karsıdaki takım isterse barcelona gibi oynasın farketmez. buca macındaki gibi penaltı uydurulur ve itinayla fenere mac kazandırılır..

bascaz parayıı vurcazz kırbacıı,bascaz parayıı vurcaz kırbacıı :D

Hicbir yerde görülmemistir Ezeli Rakibine kendi Forumlardinda yazmalarina izin vermek. Yazik Büyük Galatasaray'a kimler yönetiyor..

Ankragücünden bi oyuncuyu ayartabileceklerini sanmıyorum.Tek tehlike Aziz.Ben mesut Bakkal'ın yerinde olsam 2 tane zenci futbolcumu hakemin soyunma odasının önüne dikerim.

Hicbir yerde görülmemistir Ezeli Rakibine kendi Forumlardinda yazmalarina izin vermek. Yazik Büyük Galatasaray'a kimler yönetiyor..

forum yönetimi takımı yönetmiyor ki ne demek yazık Galatasaray'a :D

ayrıca çoğu saçma sapan dalga geçmeye gelse de çok güzel muhabbeti olan beşiktaşlı, fenerli arkadaşlar var. elemesi biraz sıkıntılı oluyor ama güzel sonuçlar ortaya çıkıyor.

maça gelince, fener çok kötü oynar, çok zorlanır, 1-0 alır.

fenerbahçe zorlansa da 55 bin taraftarının desteğiyle maçı almasını bilir. şampiyonluk geliyor

Sevgili Sercan hakem hatalarindan en cok zarari goren kulup Fener neden diyeceksin ..Bu gun Trabzon lehinede Bursa lehinede hatalar oluyor ama bu hatalar hata olarak kabul edilirken Fener lehine hata oldugu zaman "maci ayarlamis satin almis maci" olarak algilaniyor ve oyle lanse ediliyor Fenerin rahatsiz oldugu nokta burasi hakemlerin belli bi standarta oturmasi ve bu tur söylemlerin bitmesi cunku bu soylemler surekli gelen yeni nesilleri dusundukce Fenere cok fazla zarar veriyor insanlar alistiriliyor Fenerin her kazandigi macin altinda bir seyler aramaya... halbuki akli basinda düsünen biri bunlarin ne kadar cocukca ve komik oldugunu bilmesi lazim.. Fener kalkiyor bu gun tek bir guaiza ya 15 milyon euro veriyor hakemlerle sampiyon olucak bir takim kalkar bunun 3 milyon eurosunu hakemlere verir alir 2 milyon euorayada siradan bi futbolcu sampiyon olur pasa pasa..hic akil mantik kesiyomu insan anatomisine ters bi kere istesede yapamaz Fener boyle bir sey cunku kendini resmen keriz yerine koymak demektir bu.. yahu ben bu futbolculara bu kadar para vericem bide hakem yardimiyla sampiyon olucam kim yahut hangi kurum bunu sindirebilir!!????

Son 5 yıldır fenerin aleyhine 1 tane hata yapılıyosa lehine 10 tane hata yapılıyo.Bak bize lehimize hata yapılan sezonlar oldu aleyhimize hata yapılan sezonlar oldu.Ama ben hiç fenerbahçenin hakemler yüzünden kaybettiği 3-4 maç hatırlamıyorum.Aleni biçimde kollanıyosunuz ve bunu itiraf edemiyosunuz.Her türlü iğrençliğin,çirkinliğin içinden fenerbahçe çıkıyo.Hatta camianızın içinde bile Aziz yıldırım başarılı olmasına rağmen istemeyenler var neden?Çünkü onlar da iğrenç işlerin döndüğünün farkında.Artık şunu inkar etmeyi bırakın bu çirkinlikleri nası temizlersiniz onlara bakın.Çünkü böyle giderse Fenerbahçe istediği kadar başarılı olsun hiç bi zaman saygı duyulan bir takım OLAMAYACAK.

Su an burda sorsam Fener kac macini hakkiyla kazanmistir diye yuzde doksaniniz hic birini hakkiyla kazanmadi diyecektir iste hakemlerin Fener e verdigi zarar !!!!!!! iste Fener in hakemler diye aglamasinin sebebi!!!!!!!

Baki varsayimlar uzerine bi kulubu karalamakta ne kadar etik ne kadar dogru bununda analizini yapiyormusun peki bu soylentiler 10 senedir var Aziz yildirim geldiginden beri peki elle tutulur gözle görülür dise tirnaga dokunan bir belge yahu herhangi bir sey varmi ortada???

Su an burda sorsam Fener kac macini hakkiyla kazanmistir diye yuzde doksaniniz hic birini hakkiyla kazanmadi diyecektir iste hakemlerin Fener e verdigi zarar !!!!!!! iste Fener in hakemler diye aglamasinin sebebi!!!!!!!

Sen en fazla hakem sayesinde puan kazanan takım olmana soyunma odalarını basarsan,luganoya,emreye verilmeyen kırmızılarda sesini çıkarmayıp trabzona verilen penaltılar irdelenmeli diye açıklama yaparsan emeğine de kimse saygı duymaz arkadaşım.Beşiktaş da şampiyonluğa oynadı bi de şampiyonluğa oynadık.Artık suçu kendinizde arayın.Herkesdeki fener nefreti nerden geliyo bi sorun kendinize.Şimdi çıkıp biz büyüğüz de o yüzden nefret ediliyoruz deme.Biz 4 sene üst üste şampiyon olup uefayı aldık ve türkiyenin her kesiminden sempati topladık.Eğer başarılı olacaksınız böyle başarılı olun sonra diyin neden biz sevilmiyoruz diye.

Baki varsayimlar uzerine bi kulubu karalamakta ne kadar etik ne kadar dogru bununda analizini yapiyormusun peki bu soylentiler 10 senedir var Aziz yildirim geldiginden beri peki elle tutulur gözle görülür dise tirnaga dokunan bir belge yahu herhangi bir sey varmi ortada???

Herkes bi tarafından mı uyduruyo?Yahu kendi camianızın içinde bile Aziz Yıldırımdan nefret edenler var.Sen gelmiş siz neden nefret ediyosunuz diye soruyosun burda.Fenerbahçe içindeki pisliği temizlemeden hiç bi zaman emeğine saygı duyulan bi takım olamaz.

Sen en fazla hakem sayesinde puan kazanan takım olmana soyunma odalarını basarsan,luganoya,emreye verilmeyen kırmızılarda sesini çıkarmayıp trabzona verilen penaltılar irdelenmeli diye açıklama yaparsan emeğine de kimse saygı duymaz arkadaşım.Beşiktaş da şampiyonluğa oynadı bi de şampiyonluğa oynadık.Artık suçu kendinizde arayın.Herkesdeki fener nefreti nerden geliyo bi sorun kendinize.Şimdi çıkıp biz büyüğüz de o yüzden nefret ediliyoruz deme.Biz 4 sene üst üste şampiyon olup uefayı aldık ve türkiyenin her kesiminden sempati topladık.Eğer başarılı olacaksınız böyle başarılı olun sonra diyin neden biz sevilmiyoruz diye.

Yahu ortada basilmis bir hakem odasida yokki hep varsayim hep komplo teorileri bu gun aziz yildirim hakem odasinin yanindan gecip hakemlere selam bile verse bunu gören aziz yildirim dusmani biri hakem odasi basti diye yayiyo cik isin icinden...olan Fenere oluyor..

Eğer başarının yolu soyunma odalarını basmaktan,rakip oyuncuları ayartmaktan,medyayı,ülkeyi strese sokmaktan geçiyosa o başarı gelmesin çok ciddiyim.14. olmaya razıyım ben

Herkes bi tarafından mı uyduruyo?Yahu kendi camianızın içinde bile Aziz Yıldırımdan nefret edenler var.Sen gelmiş siz neden nefret ediyosunuz diye soruyosun burda.Fenerbahçe içindeki pisliği temizlemeden hiç bi zaman emeğine saygı duyulan bi takım olamaz.

Baki ben neden nefret ediyorsunuz filan demiyorum aziz yildirimi bende fazla sevmem ben kisilerin bu hakemdir aziz yildirimdir Fenerbahce ye zararindan bahsediyorum konu sapti...

Üst Alt